Polskie Radio

Janusz Kukuła o kryminalnej przyszłości Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 16:25
- Kryminał to niezwykle popularny gatunek, dlatego postanowiliśmy przenieść go na scenę - mówi Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia.
Audio
  • Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia opowiada o planach swojego zespołu na rok 2016 (Muzyczna Jedynka/Jedynka)
Kryminały i Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia - to tylko kilka nowości, które na ten sezon z zespołem przygotował Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia
Kryminały i Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia - to tylko kilka nowości, które na ten sezon z zespołem przygotował Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Te wyjątkowe w formie spektakle będą realizowane w Teatrze na Plaży w Sopocie. - Na scenie pojawią się aktorzy z Warszawy i Trójmiasta, m. in. ceniony przeze mnie Krzysztof Gordon, a także Adam Ferency i Marcin Troński - mówi gość Jedynki.

Janusz Kukuła zdradza też, jaki udział w tym przedsięwzięciu będzie miała dziennikarka Radiowej Jedynki Iza Żukowska oraz kiedy zainauguruje działalność Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

ProwadziIza Żukowska

Gość: Janusz Kukuła (dyrektor Teatru Polskiego Radia)

Data emisji: 22.01.2016

Godzina emisji: 14.25

kul/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wartość w sztuce narodowej". Polskie Radio w symbiozie z teatrem

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2015 12:38
- Ludzie, którzy wymyślili sztukę w radiu wiedzieli, że będą uczyć bawiąc i bawić ucząc - mówił Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duma i wyzwanie. Złote Berło dla Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 02:26
- Złote Berło Kultury Polskiej to dla nas powód do dumy i ogromnej satysfakcji. Jest to niezwykła chwila, ale traktujemy tę nagrodę jako wielkie zobowiązanie - mówi Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia.
rozwiń zwiń