X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Janusz Kukuła o kryminalnej przyszłości Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 16:25
- Kryminał to niezwykle popularny gatunek, dlatego postanowiliśmy przenieść go na scenę - mówi Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia.
Audio
  • Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia opowiada o planach swojego zespołu na rok 2016 (Muzyczna Jedynka/Jedynka)
Kryminały i Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia - to tylko kilka nowości, które na ten sezon z zespołem przygotował Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia
Kryminały i Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia - to tylko kilka nowości, które na ten sezon z zespołem przygotował Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Te wyjątkowe w formie spektakle będą realizowane w Teatrze na Plaży w Sopocie. - Na scenie pojawią się aktorzy z Warszawy i Trójmiasta, m. in. ceniony przeze mnie Krzysztof Gordon, a także Adam Ferency i Marcin Troński - mówi gość Jedynki.

Janusz Kukuła zdradza też, jaki udział w tym przedsięwzięciu będzie miała dziennikarka Radiowej Jedynki Iza Żukowska oraz kiedy zainauguruje działalność Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

ProwadziIza Żukowska

Gość: Janusz Kukuła (dyrektor Teatru Polskiego Radia)

Data emisji: 22.01.2016

Godzina emisji: 14.25

kul/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wartość w sztuce narodowej". Polskie Radio w symbiozie z teatrem

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2015 12:38
- Ludzie, którzy wymyślili sztukę w radiu wiedzieli, że będą uczyć bawiąc i bawić ucząc - mówił Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duma i wyzwanie. Złote Berło dla Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 02:26
- Złote Berło Kultury Polskiej to dla nas powód do dumy i ogromnej satysfakcji. Jest to niezwykła chwila, ale traktujemy tę nagrodę jako wielkie zobowiązanie - mówi Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia.
rozwiń zwiń