X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Magazyn Europejski

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2014 22:19
Europarlament wzywa do wsparcia finansowego Ukrainy. Takie zapisy znalazły się w rezolucji którą przyjęli dziś europosłowie. W audycji pytamy też o jedność Unii Europejskiej w kontekście wzbudzającej kontrowersje polityki Wielkiej Brytanii.
Audio

Wezwanie do wsparcia finansowego Ukrainy i deklaracja, że może ona w przyszłości ubiegać o członkostwo w Unii Europejskiej. Takie zapisy znalazły się w rezolucji, którą dziś przyjęli europosłowie na zakończenie sesji Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. O szczegółach ze Strasburga Paweł Kowal, poseł do Parlamentu Europejskiego.

W audycji pytamy też o jedność Unii Europejskiej w kontekście wzbudzającej kontrowersje polityki Wielkiej Brytanii. Dziś rozmowy o przyszłości Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej, reformie Wspólnoty, polityce migracyjnej toczyły się między niemiecką kanclerz Angelą Merkel a brytyjskimi politykami. O szczegółach Ewa Kwaśnik.

Zobacz więcej na temat: Euranet Plus
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak