X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Europejski Temat

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2017 08:37
Unijne i brytyjskie wyzwania związane z Brexitem.
Audio

W 2017 roku Unia Europejska będzie skupiona na Brexicie. Premier Theresa May zapowiada, że formalny początek rozwodu z Unią nastąpi jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Tymczasem konsumenci, eksperci i politycy zastanawiają się jak Brexit wpłynie na gospodarkę. Po referendum, wbrew katastroficznym zapowiedziom, na Wyspach nie nastąpiło natychmiastowe tąpniecie gospodarcze. Pojawiło się jednak wiele niewiadomych na przyszłość. W 2017 roku okaże się, jakie relacje będzie miała Wielka Brytania z Brukselą. Wypracowanie nowych układów i stworzenie nowych umów z Unią Europejską zajmie sporo czasu, a związana z tym niepewność może być dla inwestorów problemem. Brytyjscy ekonomiści – wbrew straszeniu euroentuzjastów - widzą w Brexicie także wiele możliwości. Wyjście z UE, która w sensie gospodarczym nie miała ostatnio zbyt wielu sukcesów, oferuje szanse obok wielkich politycznych trudności.

Zobacz więcej na temat: Euranet Plus
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak