X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Komentarz Europejski

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2017 12:50
Rozpoczyna się maltańskie przewodnictwo w Unii Europejskiej.
Audio

Malta – kraj liczący niewiele ponad 420 tysięcy mieszkańców – po raz pierwszy przewodniczy pracom Unii Europejskiej. Od nowego roku Malta objęła po Słowacji prezydencję, która potrwa do końca czerwca. Maltańczycy zapowiadają, że do przeprowadzenia będą mieć około 1500 unijnych spotkań, z tego 200 ma być zorganizowane na Malcie. W trakcie maltańskiej prezydencji może wpłynąć wniosek Wielkiej Brytanii o opuszczenie Wspólnoty i może rozpocząć się proces Brexitu. W czasie przewodnictwa Malty w niektórych krajach członkowskich odbędą się wybory, które mogą wpłynąć na politykę całej Unii Europejskiej. Problemem i dużym wyzwaniem dla Malty może się okazać, że w Holandii i Francji do władzy dojdą przedstawiciele ugrupowań eurosceptycznych. Program prezydencji maltańskiej będzie się skupiał także na problemie migracji i na polityce morskiej. To może spowodować, że uwaga Malty będzie skupiona głównie na południowej flance Unii Europejskiej.

Zobacz więcej na temat: Euranet Plus
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak