X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Polskie Radio uruchamia cyfrowe Radio Chopin na czas trwania XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 21:46
1 października w Warszawie rozpocznie się XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina. Z tej okazji Polskie Radio uruchomiło cyfrowe Radio Chopin, którego można słuchać przez całą dobę już od 28 września.
Audio

W programie znajdą się m.in. retransmisje wszystkich przesłuchań konkursowych, portrety jurorów i uczestników Konkursu oraz komentarze ekspertów. Polskie Radio jest partnerem medialnym, a Program 2 współorganizatorem Konkursu Chopinowskiego. 

Na platformie cyfrowej Polskiego Radia będzie można posłuchać wszystkich występów na każdym etapie Konkursu – od pierwszego dnia przesłuchań (3 października) po występy laureatów (21-23 października). Wszystko będzie opatrzone fachowym komentarzem dziennikarzy Programu 2 Polskiego Radia.

Poza samym Konkursem w nadającym przez całą dobę Radiu Chopin słuchacze znajdą szereg atrakcji związanych z postacią wybitnego polskiego kompozytora i jego twórczością. Radio Chopin prezentować będzie najciekawsze nagrania laureatów poprzednich edycji Konkursu, przyjrzy się twórczości i biografii tegorocznych jurorów, wraz z ekspertami wybierze najlepsze interpretacje Chopinowskich arcydzieł. Autorskie audycje poprowadzą dziennikarze Dwójki m.in. Jacek Hawryluk („Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki – Chopin przed Konkursem”), Róża Światczyńska („Chopin osobisty”), Przemysław Psikuta („Duża czarna – Chopin z archiwum Jana Webera”), a Agata Kwiecińska przybliży losy serca Chopina. Ponadto Adam Rozlach z Radiowej Jedynki zaprasza na „Koncert Chopinowski”.

Cyfrowe Radio Chopin to niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w fenomenie Konkurs Pianistycznego im. Fryderyka Chopina o dowolnej porze dnia czy nocy. Zapraszamy od 28 września.

Radia można słuchać w Internecie  na stronie www.polskieradio.pl oraz poprzez cyfrowe radioodbiorniki DAB+

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak