Polskie Radio

Taco Hemingway: na scenie jestem wolny od stresu

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2015 12:00
- Mój znajomy, który zagrał już wiele koncertów, powiedział mi, że stres nigdy się nie kończy. Cóż, będę go musiał w końcu oswoić - mówi gość "Programu alternatywnego" Taco Hemingway.
Audio
  • Taco Hemingway o stresie i inspiracjach (Program alternatywny/Trójka)
Taco Hemingway
Taco HemingwayFoto: Open’er / Filip Blank

- Moim występom towarzyszy stres. Trapi mnie w zasadzie do samego momentu rozpoczęcia koncertu. Gdy wychodzę na scenę, już jest wszystko w porządku. Trzy godziny po występie zaczynam się denerwować następnym koncertem. Kiedy jestem na scenie, to jest jedyny moment wolny od stresu - mówi gość Agnieszki Szydłowskiej.

Jakiej muzyki słucha Taco Hemingway? Tu nie będzie niespodzianek. - Rapu słuchałem całe życie i to mój ulubiony gatunek muzyczny. Jako nastolatek eksperymentowałem z rzeczami typu System Of A Down, ale rap zawsze miał przewagę na innymi gatunkami - wyznaje.

Jak układa się jego współpraca z Rumakiem? Jakie rzeczy go inspirują? Tego można się dowiedzieć z audycji.

***

Tytuł audycji: Program alternatywny
Prowadzi: Agnieszka Szydłowska
Gość: Taco Hemingway (muzyk)
Data emisji: 23.09.2015
Godzina emisji20.05

mp/fbi

Czytaj także

Syntetyczne dźwięki i dziwne hałasy. Coldair o nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2015 15:51
- Nowa płyta, w porównaniu do poprzedniej, jest dość trudna w odbiorze - wyjawił Tobiasz Biliński nagrywający pod pseudonimem Coldair. W rozmowie z Agnieszką Szydłowską opowiedział o nadchodzącym wydawnictwie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kiasmos: muzyczna deklaracja niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2015 15:22
- Nie chcieliśmy, żeby ktoś nas kontrolował. Kiasmos to dla nas niebo, w którym nie musimy myśleć o presji związanej z naszymi innymi projektami - mówią muzycy grupy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rysy: cieszą nas przychylne recenzje

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015 11:35
- Na płycie "Traveler" są bardzo mocne, techniczne utwory, takie jak "Night Sleep", są też utwory house'owe, taneczne i z hip-hopowym sznytem - mówią w "Programie alternatywnym" członkowie duetu Rysy.
rozwiń zwiń