X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Dwójka szuka najbardziej polskiego słowa

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2015 13:09
Program 2 Polskiego radia ogłosił konkurs, w którym do wygrania są wieże z cyfrowym radioodbiornikiem.
Audio

Do 21 lutego potrwa wyjątkowy konkurs Programu 2 na „Najbardziej polskie słowo”, w którym słuchacze będą mogli zdobyć cenne nagrody – wieże z cyfrowym radioodbiornikiem.

„Miłość”, a może „żółć”? Jakie jest najbardziej polskie słowo? Dwójka zaprasza do wspólnej zabawy. Na uczestników czekają cenne nagrody.

Wystarczy wysłać SMS na numer 71 211 (koszt jednego SMS to 1,23 PLN brutto) z bardzo polskim według słuchaczy słowem. Do wygrania sześć wież marki Philips z cyfrowym radioodbiornikiem.

Codziennie do 21 lutego w audycji „Poranek Dwójki” przed godziną 9.00 dziennikarze Programu 2 wybierają ze zgłoszonych przez słuchaczy propozycji jedno słowo (dotychczas wyłoniono: „krnąbrność” i „chrząszcz”). Wielki finał konkursu w sobotę 21 lutego, w Międzynarodowym Dniu Języka Ojczystego.

Regulamin dostępny jest na stronie: dwojka.polskieradio.pl.

Zobacz więcej na temat: Dwójka Poranek Dwójki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak