Polskie Radio

Drezdenko i Wałcz, czyli koncertowa trasa „Lata z Radiem” 2015 na mecie

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2015 13:01
Na scenach w Drezdenku i Wałczu pojawią się m.in. Kombi, Blue Café, Golec uOrkiestra i Łzy.
Drezdenko i Wałcz, czyli koncertowa trasa Lata z Radiem 2015 na mecie
Foto: Polskie Radio

Już w najbliższy weekend 29 i 30 sierpnia zakończy się największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa promująca kultową audycję Radiowej Jedynki – „Lato z Radiem”. Na scenach w Drezdenku i Wałczu pojawią się m.in. zespoły Kombi, Blue Café, Golec uOrkiestra i Łzy, a także wokaliści Natalia Przybysz i Andrzej Piaseczny.

W sobotę 29 sierpnia na Stadionie Miejskim w Drezdenku wystąpią Kombi, Blue Café i Golec uOrkiestra, czyli najbardziej popularni bliźniacy w Polsce, którzy tak mówią o swoich występach: Od początku istnienia Golec uOrkiestry zagraliśmy w ramach trasy koncertowej „Lata z Radiem” już ponad 20 razy. Wszystkie koncerty należą do bardzo udanych, a każdy kolejny występ to dla nas zawsze wielka radość i wyróżnienie. Publiczność, „Lata z Radiem” doskonale wie, po co na te koncerty przychodzi – po zastrzyk pozytywnej energii i wyśmienitą zabawę, a my robimy wszystko, żeby za każdym razem je otrzymała – i to ze sporą nawiązką. Podobnie było w tym roku w Nowym Mieście Lubawskim i nie wyobrażamy sobie, aby inaczej było w najbliższą sobotę w Drezdenku!

W niedzielę 30 sierpnia, na ostatni w tym roku koncert, ekipa „Lata z Radiem” przeniesie się do Wałcza, gdzie na Stadionie Miejskim pojawią się Łzy, Natalia Przybysz i Andrzej Piaseczny.

W obu miastach, za sprawą kwartetu wokalno-rozrywkowego Szafa Gra, na scenie pojawi się kilkanaście gwiazd światowego formatu w swoich niezapomnianych przebojach, a wśród nich m.in.: Abba, Bee Gees, Shakin Stevens, Helena Vondraćkowa, Modern Talking, Smokie, Boys, Sabrina i wielu innych.

Podobnie jak podczas całej tegorocznej trasy nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W obu miastach specjalny program dla dzieci przygotowało Centrum Uśmiechu, czyli Jagoda, Truskawka i Pan Światełko.

Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki, usytuowanego tuż obok sceny, będą Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

 

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem 2015