X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Beata Przybytek "Wyjaśnienie"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 08:10
Piosenki można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek 8 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Beata Przybytek
Beata PrzybytekFoto: PAP/Leszek Szymański

Piosenka dnia Jedynki to trzeci singiel promujący album Złote Myśli Kobiety Małgorzaty Maliszczak. Słowa napisała Zuzanna Ginczanka.

Złote myśli kobiety to więcej niż album, to wyjątkowy projekt oparty na wybitnej poezji polskiej z przełomu XIX i XX wieku, wokół którego Małgorzata Maliszczak – pianistka, kompozytorka i wykładowca Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach - artystka skupiła iście gwiazdorskie grono muzyków.

Wykonanie swoich dwunastu autorskich kompozycji powierzyła najlepszym na rodzimej scenie instrumentalistom, zaś interpretacji wybranych przez nią tekstów podjęli się wybitni wokaliści m.in.: Lora Szafran, Mietek Szcześniak, Beata Przybytek i Agnieszka Mali. W jednym z utworów gościnnie wystąpił akordeonista Marcin Wyrostek.

Album balansuje na pograniczu jazzu i wyrafinowanego popu.

mat.promocyjne, tj


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lora Szafran "Tylko Kocham"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 08:24
Dzisiejsza Piosenka Dnia Jedynki to utwór zaśpiewany przez Lorę Szafran - Mazurek a-moll op.17 nr 4 z projektu "Tylko Chopin" (1994). Tekst napisała Justyna Holm, a muzykę na płycie zaaranżował Bernard Maseli.
rozwiń zwiń