X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Transmisja z koncertu w hołdzie Kalwarii Zebrzydowskiej

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 16:36
Oratorium Kalwaryjskie, uroczysty koncert zorganizowany w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży 2016 oraz z okazji uczczenia Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia i obchodów 1050. Rocznicy Chrztu Polski. Zobacz transmisję z koncertu.
Transmisja z koncertu w hołdzie Kalwarii Zebrzydowskiej
Foto: mat. prasowe

Oratorium Kalwaryjskie jest hołdem dla sanktuarium pasyjno-maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. W poszukiwaniu radości istnienia, daru miłości, jaką nosili w sobie Jezus Chrystus, Święty Franciszek i Jan Paweł II, stworzyli je poeta i scenarzysta Zbigniew Książek oraz kompozytor Bartłomiej Gliniak. Organizatorami koncertu są: Komitet Organizacyjny ŚDM Kraków 2016 oraz Narodowe Centrum Kultury.

Bezcenne dla dziedzictwa kulturowego Polski miejsca, które są świadectwem duchowego bogactwa naszej Ojczyzny to obowiązkowe punkty, z jakimi powinni zapoznać się wszyscy zaangażowani w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży 2016. Jednym z takich miejsc jest Kalwaria Zebrzydowska, w której pielęgnowane są wielowiekowe tradycje misteriów kalwaryjskich, które są kulturalnym i religijnym fenomenem, wciąż fascynującym badaczy dziejów teatru w Europie. Unikatowe dróżki i słynny obraz Matki Bożej przyciągają tu co roku ponad półtora miliona pielgrzymów z całego świata. Niezwykłe walory kulturowe tego miejsca, duchowe skarby i jego piękno doceniła UNESCO, wpisując "polską Jerozolimę" na listę światowego dziedzictwa jako jedyną kalwarię w Europie i na świecie.

Koncert, który odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków będzie miał wyjątkowy charakter. Realizowany będzie z wykorzystaniem form multimedialnych. Na warstwę muzyczną złożą się inspiracje muzyką z czasów Chrystusa, muzyką z akcentami średniowiecza i muzyki współczesnej.

Zobacz transmisję z koncertu. Początek 8 grudnia o godzinie 20.00  >>>

Komitet Organizacyjny ŚDM Kraków 2016 oraz Narodowe Centrum Kultury zapraszają do udziału w wydarzeniu 8 grudnia o godzinie 20.00. Koncert odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Tego dnia papież Franciszek uroczyście otworzy w Bazylice św. Piotra w Watykanie Jubileuszowy Rok Miłosierdzia.

Bezpłatne wejściówki na koncert będą do odbioru w Krakowie, w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego InfoKraków na ul. Powiśle 11 oraz w siedzibie Komitetu Organizacyjnego ŚDM 2016 na ul. Kanoniczej 18.

Patronem medialnym wydarznia jest Portal PolskieRadio.pl

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży 2016: 5,5 tys. osób chce przyjechać do diecezji opolskiej

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 17:55
Przyjazd osiemnastu dużych grup młodzieży, liczących łącznie 5,5 tys. osób, zgłoszono już do diecezji opolskiej na czas Światowych Dni Młodzieży (ŚDM), które odbędą się w przyszłym roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ŚDM 2016. Prymas Polski abp Wojciech Polak: przygotowujemy się poprzez otwarte serca

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 08:55
- Trwają intensywne przygotowania do Światowych Dni Młodzieży - mówi w "Sygnałach dnia" Prymas Polski abp Wojciech Polak.
rozwiń zwiń