X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

F1 - kalendarz - regulamin

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2009 20:00
Obradujące w Monako władze FIA ogłosiły zmianę regulaminu w wyścigach Formuły 1.
Audio

StoryToHtml Obradujące w Monako władze FIA ogłosiły zmianę regulaminu w wyścigach Formuły 1. W cyklu Grand Prix będzie rywalizować 13 ekip, a nie jak dotąd 10. Zmianie ulegną też zasady punktowania czołówki każdego wyścigu.
Od nowego sezonu zwycięzca wyścigu otrzyma nie 10 punktów, jak dotychczas, ale 25. Drugi zawodnik na mecie otrzyma 20 punktów, a trzeci 15 oczek. Punkty otrzymają także zawodnicy z miejsc 4-10. Za czwarte miejsce 10 punktów, a za dziesiąte 1 oczko.
Przyszłoroczny kalendarz wyścigów będzie rekordowo długi, bo liczy aż 19 wyścigów. Pierwsze Grand Prix zostanie rozegrane 14 marca w Bahrajnie. Dekoracja mistrzów nastąpi również na Bliskim Wschodzie, bo w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 14 listopada. Nowym wyścigiem w kalendarzu będzie Grand Prix Korei. Do terminarza wraca także wyścig o Grand Prix Kanady.


Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/reuters/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak