X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Agata Kornhauser-Duda - Pierwsza Dama RP

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 17:47
Żona prezydenta Andrzeja Dudy wspiera akcję "Choinki jedynki" już po raz czwarty. Agata Kornhauser-Duda przekazała na aukcję charytatywną własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. 
Audio
  • Agata Kornhausrer-Duda zaprasza do udziału w licytacji w akcji Choinki Jedynki
Agata Kornhauser-Duda
Agata Kornhauser-DudaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Agata Kornhauser-Duda urodziła się 2 kwietnia 1972 r. w Krakowie. Ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w tym mieście. Po otrzymaniu w 1991 r. świadectwa dojrzałości, podjęła naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Filologii Germańskiej, uzyskując w 1997 r. tytuł magistra.

Po studiach, początkowo zatrudniona była w prywatnej firmie, a od października 1998 r. do 2015 roku pracowała – jako nauczycielka języka niemieckiego – w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Krakowie. Poza działalnością pedagogiczną zajmowała się między innymi organizowaniem międzyszkolnych wymian uczniowskich z krajami niemieckojęzycznymi.

Od 1994 r. jest żoną Andrzeja Dudy.

Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda objęła patronat honorowy nad Akcją Programu 1 Polskiego Radia S.A. "Choinki Jedynki". Na licytację, poza własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi, przekazała także medalion z motywem świątecznym.

– Nie ukrywam, że z ogromną radością i przyjemnością już po raz czwarty biorę udział w akcji "Choinki Jedynki", której to akcji z pełnym przekonaniem patronuję, mając nadzieję, że wzorem lat poprzednich, również w tym roku, wyzwoli ona wiele dobra, które przełoży się na konkretną pomoc dla podopiecznych fundacji pani Anny Dymnej „Mimo wszystko” i wskazanej w tym roku przez nią fundacji „Pomóż Mi Żyć”Bardzo się cieszę, że Polskie Radio już od 17 lat tworzy przestrzeń do tego, by w tym pięknym okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, wspólnie zrobić coś dobrego dla innych – powiedziała małżonka Prezydenta 2 grudnia w gmachu Polskiego Radia 

Zadaniem zaproszonych tego dnia do Polskiego radia gości było stworzenie obrazów pt. "Tajemnice Bożego Narodzenia". Udział w malowaniu obrazków wzięli m.in. Krystyna Prońko, Emilia Krakowska, Piotr Bajtlik z córkami: Zosią i Hanią, Karolina Bacia, Michał Zdunik, Małgorzata Kozłowska, prof. Andrzej Udalski, Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Sound’n’Grace, Filip Lato, Jula, LemON, Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski, Dariusz Michalski, Jerzy Grunwald, Sławomir Łosowski, Andrzej Warych, Marika, Sławomir Wierzcholski, Wojciech Adamczyk, Jerzy Kalina, Marek Siudym, Marcin Brykczyński, Marcin Gienieczko i Andrzej Nowak.

Po sześć obrazków wykonanych przez swoich podopiecznych na licytację przekazały również fundacje.


Zobacz więcej na temat: Choinki Jedynki 2018
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak