X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Wielki finał konkursu "Zbieraj z klasą"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 23:55
"Zbieraj z klasą” to największa kampania recyklingowa w Polsce, skierowana do dzieci i młodzieży, zorganizowana przez Europejską Platformę Recyklingu. Do projektu mogły się zgłaszać publiczne i niepubliczne: przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz wyższe uczelnie.
Finał konkursu Zbieraj z klasą
Finał konkursu "Zbieraj z klasą"Foto: Rafał Klimczyk

Wielki Finał "Zbieraj z klasą" odbył się w środę, 15 maja 2019 r. w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie. 

W projekcie "Zbieraj z klasą" uczestniczy ponad 1600 placówek oświatowych z całej Polski. W okresie od września 2018 r. do marca br. ich przedstawiciele zebrali łącznie 25 470 KG BATERII oraz 107 678 KG ZUŻYTEGO SPRZĘTU.

Wydarzenie prowadzili Ambasadorzy akcji, wokalista Mariusz Totoszko oraz założycielka portalu "Najlepsze dla dzieci" Justyna Tomańska, którzy podczas bezpłatnych muzycznych spektakli odbywających się na terenie całej Polski poprzez zabawę uczą dzieci, dlaczego warto dbać́ o Ziemię i zbierać́ zużyte baterie oraz elektrośmieci. Ambasadorów wspierali ulubieńcy dzieci - Domisie.

Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów zobaczyliśmy pokaz tańca flamenco, Mago Magic Show oraz zabawy z DJ Papi.

Na scenie wystąpiły gwiazdy młodego pokolenia: Filip Lato, Jula, galę  także wsparli swoją obecnością także Saszan, Michał Szczygieł i Diana Ciecierska. Jak się okazało każdy z nich dba o nasza planetę i przekazał najmłodszym uczestnikom jak w łatwy sposób sprawić żeby śmieci było mniej.

Nagrody wręczyli przedstawiciele organizatora – Europejskiej Platformy Recyklingu oraz fundatorzy nagród.

Laureatami konkursu zostali:

1. miejsce: Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim. Nagrodą jest wycieczka na kemping w Iris Park Le Chêne Gris pod Paryżem wraz z wycieczką do Disneylandu.

2. miejsce: Szkoła Podstawowa im. W. Popiela w Mościskach. Dzieciaki pojadą do Hotelu AQUARIUS***** w Kołobrzegu.

3. miejsce: Szkoła Podstawowa im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Bystrym i wyjazd na Zieloną Szkołę do Ośrodka Gwarek na Mazurach.

Wyróżnienie otrzymała Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich, która wygrała wycieczkę do parku rozrywki „Farma Iluzji” w Trojanowie.

Wyróżnienie specjalne trafiło do Julki z SP 2 w Końskich. Dziewczynka wraz z opiekunem wyjedzie do Estepona Costa del Sol w Hiszpanii.

Panie nauczycielki z nagrodzonych szkół, także otrzymały nagrodę specjalną - weekend w ekskluzywnym SPA.

Do akcji mogą się przyłączyć wszystkie placówki edukacyjne w Polsce. Trwają przygotowania do VII edycji projektu – więcej na www.zbierajzklasa.pl

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak