Polskie Radio

"To dopiero początek". Prezes Polskiego Radia zapowiada kolejne imprezy muzyczne

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2021 15:35
Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska zapowiada kolejne imprezy muzyczne, w których będą uczestniczyły anteny Polskiego Radia. Wkrótce radiowa Trójka zawita do Opola, a 3-4 września w Zabrzu odbędzie się Carbon Silesia Festival 2021.
Prezes Polskiego Radia, Agnieszka Kamińska
Prezes Polskiego Radia, Agnieszka KamińskaFoto: Cezary Piwowarski / Polskie Radio
Prezes Polskie Radio Agnieszka Kamińska.JPG
Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o Scenie Debiutów Trójki

W sobotę w Jastarni na koncercie "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" organizowanym przez Program 3 Polskiego Radia i TVP wystąpili między innymi Urszula, Czerwone Gitary, Sylwia Grzeszczak i Piersi.

Agnieszka Kamińska powiedziała, że na słuchaczy Polskiego Radia czekają kolejne podobne imprezy muzyczne. Wkrótce radiowa Trójka zawita do Opola, a 3-4 września w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu odbędzie się Carbon Silesia Festival 2021. Prezes Polskiego Radia zaznaczyła, że nie jest wykluczona organizacja w innych miejscach kolejnych festiwalowych spotkań ze słuchaczami.

Posłuchaj
00:14 11234983_2.mp3 Agnieszka Kamińska: radiowa Trójka zawita do Opola (IAR)

Agnieszka Kamińska podkreśliła, że koncert w Jastarni przyciągnął ogromną publiczność i najlepszych polskich artystów. Zauważyła, że jest to pierwsze wyjście radiowej Trójki po długim czasie pandemii. 

flagi Trójka plaża Jastarnia 1200.jpg
Trójka w Jastarni. Prezes Polskiego Radia: to będzie tradycja

Prezes Polskiego Radia dodała, że wszyscy tego potrzebowali - artyści i publiczność. - Naprawdę fantastyczna zabawa i to jest początek, to dobry początek - zaznaczyła Agnieszka Kamińska.

Posłuchaj
00:29 11234983_3.mp3 Prezes Polskiego Radia: wszyscy tego potrzebowali - artyści i publiczność (IAR)

Czytaj także:

Prezes Polskiego Radia zapowiedziała również, że koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" stanie się imprezą cykliczną. Za rok ma się odbyć kolejna edycja. - Składamy obietnicę: to będzie tradycja - zadeklarowała Agnieszka Kamińska.

Posłuchaj
00:06 11234983_1.mp3 Prezes Polskiego Radia: koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" stanie się imprezą cykliczną (IAR)

Koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" został zorganizowany przez Program 3 Polskiego Radia i TVP3. Oprócz polskich artystów wystąpił również wokalista i producent muzyczny - Arash. 


IAR/ jb 

Czytaj także

Za nami Muzyczny weekend w Trójce: Festiwal Naturalnie Mazury i Wakacyjne Hity Wszech Czasów

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2021 08:10
To był weekend muzycznych emocji! Program 3 Polskiego Radia zaprosił słuchaczy na dwa duże muzyczne wydarzenia. W dniach 5-7 sierpnia stacja była obecna na Festiwalu Naturalnie Mazury w Węgorzewie, gdzie stanęła Scena Debiutów Trójki. Plenerowe studio Programu 3 zawitało też do Jastarni, gdzie w sobotę o godzinie 20.00 odbył się koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów". Na antenie Trójki można było zdobyć zaproszenia do Węgorzewa, a obu wydarzeniom towarzyszyły specjalne akcje dla słuchaczy w social mediach stacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal "Dwa Teatry" już we wrześniu. W Zamościu podpisano porozumienie ws. organizacji imprezy

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2021 16:16
W dniach 17–20 września 2021 r. w Zamościu odbędzie się XX Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry 2021". We wtorek 3 sierpnia organizatorzy festiwalu – Polskie Radio, TVP i miasto gospodarz – podpisali w Zamościu porozumienie o współpracy. W programie wydarzenia znajdzie się m.in. konkurs słuchowisk radiowych dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka na festiwalu w Węgorzewie. "Publiczność i artyści wyczekują spotkania"

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2021 05:00
Rozpoczyna się Festiwal Naturalnie Mazury 2021 w Węgorzewie. Program 3 Polskiego Radia ma tam Scenę Debiutów Trójki, na której wystąpią młodzi polscy artyści.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Za nami wielkie muzyczne emocje. "Wakacyjne Hity Wszech Czasów" w Jastarni

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2021 08:20
W sobotę na plaży w Jastarni wybrzmiały "Wakacyjne Hity Wszech Czasów". Koncert skupił największe gwiazdy polskiej muzyki i największe wakacyjne hity. Kto bawił się pod sceną? Jakie atrakcje czekały na tych, którzy pojawili się w Jastarni? Transmisja koncertu była dostępna również na antenie Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zaproście mnie jeszcze!" Podsumowanie Muzycznego Weekendu w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2021 17:30
Za nami Muzyczny Weekend w Trójce! W dniach 5-7 sierpnia plenerowe studio Trójki stanęło na Festiwalu Naturalnie Mazury w Węgorzewie, gdzie młodzi artyści zagrali na Scenie Debiutów Trójki, a także w Jastarni, gdzie w sobotni wieczór odbył się koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów". – To wyjątkowe miejsce. Publiczność była na "tak" – powiedział muzyk i dawny wokalista Budki Suflera Felicjan Andrzejczak. – Zaproście mnie jeszcze! – zaapelowała Urszula.
rozwiń zwiń