Polskie Radio

Ozzy Osbourne – film miłosny o Księciu Ciemności

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021 16:30
Ozzy Osbourne doczeka się filmu biograficznego opowiadającego o jego życiu osobistym i karierze scenicznej. Głównym wątkiem ma być uczucie łączące muzyka z jego żoną i zarazem menedżerką Sharon.
Ozzy Osbourne
Ozzy OsbourneFoto: Shutterstock.com/Kathy Hutchins

– Nasz związek często bywał dziki, szalony i niebezpieczny, ale przetrwaliśmy dzięki niezaprzeczalnej miłości, jaka nas łączy – powiedziała Sharon Osbourne, dodając, że oboje z mężem są zachwyceni pomysłem nakręcenia o nich filmu przez połączone siły wytwórni Sony Pictures i Polygram.

Na razie nie jest znany ani tytuł, ani nawet orientacyjna data premiery filmu; wiadomo jedynie, że za scenariusz ma odpowiadać Lee Hall, mający na koncie m.in. „Rocketmana” opartego na biografii Eltona Johna. Muzycznym tłem do obrazu będą utwory z repertuaru Ozzy’ego, zarówno solowe, jak i te nagrane wraz z zespołem Black Sabbath.  

Mający reputację szalonego rockmana Ozzy Osbourne poślubił swoją menedżerkę Sharon Arden w 1982 roku. Mają trójkę dzieci, z których najbardziej znana jest córka Kelly, również próbująca swoich sił w branży muzycznej. Na początku XXI wieku członkowie gwiazdorskiej rodziny byli bohaterami popularnego reality show „The Osbournes” nadawanego przez telewizję MTV.

Fani Ozzy’ego z niecierpliwością oczekują na jego nową solową płytę, która zapowiada się ekscytująco. Wokalistę będą wspomagać swymi umiejętnościami znakomici gitarzyści: Jeff Beck, Eric Clapton, Zakk Wylde oraz kolega z Black Sabbath, Tony Iommi. Wśród gości zaproszonych do studia nagraniowego są też basista Metalliki Robert Trujillo i perkusista Red Hot Chili Peppers Chad Smith.  

kc

Czytaj także

Spędź noc w pokoju, w którym dorastał Ozzy Osbourne

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2020 19:55
Nocleg w domu Księcia Ciemności nie należy do najtańszych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rockandrollowi dziadkowie – wiek nie jest przeszkodą

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 06:00
"Dziś sam jestem dziadkiem…" – mówił ciepłym głosem łysawy bohater popularnej reklamy z lat 90., siedząc w wygodnym fotelu i częstując swego wnuka cukierkami. Ten stereotypowy wizerunek seniora rodu znacznie odbiega od image'u wielu gwiazd sceny muzycznej, które doczekały się wnuków.
rozwiń zwiń