Polskie Radio

Najlepsze życzenia od Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2021 14:00
Narodzenie Pańskie to w naszej kulturze jedno z najważniejszych świąt w całym roku. Boże Narodzenie jest radosnym czasem wzajemnej dobroci i życzliwości. Dlatego też Polskie Radio składa wszystkim słuchaczom życzenia radosnych i spokojnych świąt!
Najlepszych świąt z Polskim Radiem
Najlepszych świąt z Polskim Radiem! Foto: Polskie Radio

W tym szczególnym czasie nie może zabraknąć kolęd i pastorałek - tych mogą Państwo posłuchać na wszystkich antenach Polskiego Radia. Są tam także audycje o bożonarodzeniowych tradycjach i historii naszych świątecznych zwyczajów. Specjalnie dla naszych Słuchaczy przygotowaliśmy życzenia: 


Źródło: serwis YouTube.com / oficjalny kanał Polskiego Radia 


Polskie Radio na czas Bożego Narodzenia przygotowało ramówki, w których jest sporo koncertów, kolęd, transmisji nabożeństw. W tym roku nie zabraknie również reportaży i relacji o sytuacji na naszej wschodniej granicy. Zaplanowaliśmy też wiele świątecznych wydań znanych audycji i świątecznych słuchowisk

Życzymy Państwu zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego 2022 roku! 


Spędź Święta z Polskim Radiem Spędź Święta z Polskim Radiem

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas. Przygotowaliśmy zatem niecodzienne wydania dobrze znanych audycji, premierowe spotkania i specjalne relacje oraz koncerty. Mamy sporo propozycji wigilijnych wieczerzy, nabożeństw i wspólnego kolędowania. Wszystko po to, by spędzić te Święta w jak najlepszym wydaniu! Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi propozycjami Polskiego Radia - znajdziesz je TUTAJ

oprac. rk

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU

Czytaj także

Muzyczne święta z Polskim Radiem. Cyfrowe Radio Gwiazdka

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2021 06:00
Frank Sinatra, Mariah Carey, Michael Buble i wielu innych wykonawców. Cyfrowe Radio Gwiazdka już nadaje! W nim - moc świątecznych przebojów - od klasyki po nowości. Współcześnie, ale i z nutą nostalgii. Nie zabraknie także muzycznych niespodzianek z najodleglejszych zakątków globu i oczywiście najpiękniejszych polskich kolęd. Cyfrowego Radia Gwiazdka posłuchasz w aplikacji mobilnej Polskiego Radia i na stronie moje.polskieradio.pl 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Rusowicz i goście, czyli święta na bigbitowo [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2021 19:03
Drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia w Trójce zabrzmiały kolędy i pastorałki w bigbitowych aranżacjach. W roli głównej wystąpiła Ania Rusowicz, a towarzyszyli jej znakomici goście, na czele z Markiem Piekarczykiem, Adamem Nowakiem i członkami zespołu Skaldowie. Była to retransmisja koncertu, który odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej 18 grudnia 2016 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie Radio #MuremZaPolskimMundurem. Wigilijna akcja dla żołnierzy ze wschodniej granicy i ich rodzin

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2021 17:11
Dziennikarze Polskiego Radia są zawsze tam, gdzie rozgrywają się rzeczy ciekawe, ważne i budujące naszą wspólnotę. W wigilię świąt Bożego Narodzenia reporterzy radiowej Jedynki i Trójki oraz Informacyjnej Agencji Radiowej będą wśród żołnierzy chroniących wschodnią granicę Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powitaliśmy 2022 rok - muzycznie i imprezowo!

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2022 11:00
Sylwester i Nowy Rok to czas dobrej zabawy i muzycznej elektroniki. Na naszych falach usłyszycie przekrój muzyczny z największymi przebojami ponad czterech ostatnich dekad - aż po hity 2021 roku. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nika Lubowicz i wigilijny koncert kolęd [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2021 19:00
W wigilijny wieczór w cyklu "Jazz.PL" zaprosiliśmy na wspólne kolędowanie z Niką Lubowicz, wokalistką i pianistką. Na scenie Studia S-3 towarzyszyli jej: mąż Sebastian Zając, bracia Dawid Lubowicz na skrzypcach, Jakub Lubowicz na fortepianie, a także Maciej Matysiak na kontrabasie oraz Patryk Dobosz na perkusji. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święta w Czwórce - eko, muzycznie i klimatycznie

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2021 07:00
Zapraszamy do spędzenia okresu świątecznego z Czwórką. Cały czas towarzyszy nam moc dobrej, nastrojowej muzyki, wyjątkowe audycje specjalne, a w nich mnóstwo ciekawych gości i tematów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gwiazdkopisanie". Posłuchaj nagrodzonych opowiadań

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2021 12:44
Z okazji świąt Bożego Narodzenia Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i rodziców - przygotowało specjalną audycję, w której codziennie o 12.15 można usłyszeć świąteczne opowieści w interpretacji znakomitych aktorów. Prace laureatów konkursu "Gwiazdkopisanie" czytają Olga Bończyk, Katarzyna Łaska, Adam Krylik i Leszek Filipowicz. Można je także przeczytać w książce elektronicznej na gwiazdkopisanie.polskieradio.pl.
rozwiń zwiń