X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Jaki sens ma czczenie klęsk?

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2013 15:38
W "Pulsie Trójki" wrócimy do wydarzeń z 1863 roku i ich percepcji dzisiaj. Czy jest związek pomiędzy wzrostem zainteresowania historią w Polsce, a politycznymi sporami wokół obchodów rocznic? Czy trzeba świętować wspólnie, czy można osobno?
Fragment obrazu Artura Grottgera Branka
Fragment obrazu Artura Grottgera "Branka" Foto: Wikipedia/Public Domain/pinakoteka

- Powstanie styczniowe, pamięć o nim, jest niebywałą okazją do budowania zrozumienia dla wspólnoty losów wykraczających poza granice państwa polskiego, wykraczającej także poza granice narodu polskiego - przekonuje prezydent Bronisław Komorowski przed rocznicą wybuchu XIX-wiecznej insurekcji.
W "Pulsie Trójki" wrócimy do wydarzeń z 1863 roku i ich percepcji dzisiaj. Jaki sens ma czczenie klęsk? Czy jest związek pomiędzy wzrostem zainteresowania historią w Polsce, a politycznymi sporami wokół obchodów rocznic? Czy trzeba świętować wspólnie, czy można osobno?
Senator Łukasz Abgarowicz z Platformy Obywatelskiej i poseł Zbigniew Kuźmiuk z PiS będą dziś gośćmi Trójki.
Zapraszam o 17.45,
Damian Kwiek.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak