X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konkurs FameLab - starcie z naukowym żargonem

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 18:22
FameLab to konkurs organizowany wspólnie przez Centrum Nauki Kopernik i British Council, którego głównym celem jest popularyzacja nauki i przełamywanie stereotypu naukowca.
Audio
Konkurs FameLab - starcie z naukowym żargonem
Foto: PR24

Konkurs skierowany jest do młodych naukowców, których zadaniem jest przedstawienie w ciągu trzech minut swojej pracy naukowej w jak najbardziej atrakcyjny i zrozumiały sposób.  Karolina Wojnicka z Centrum Nauki Kopernik w Polskim Radiu 24 wyjaśniała, że konkurs ma na celu pokazanie naukowców jako ludzi pełnych pasji i energii, którzy potrafią zainteresować słuchacza przedmiotem swoich badań.

Zwycięzca FameLab weźmie udział w międzynarodowym finale konkursu, odbywającym się w Wielkiej Brytanii oraz otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 30 tys zł na cele naukowe i 5 tys. na dowolne wydatki. Aby zgłosić się do konkursu należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.famelab.org.pl oraz przesłać 3 minutowy filmik z prezentacją tego, czym zajmujemy się naukowo.

FameLab został stworzony w 2005 r w Wielkiej Brytanii. Dziś konkurs odbywa się w 20 krajach na świecie.

(PK)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także