24 pytania do Marcina Święcickiego

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2017 10:00
W studiu Polskiego Radia 24 komentarz do bieżących wydarzeń politycznych. Naszym gościem będzie poseł PO Marcin Święciecki.
Marcin Święcickifot.PR24MS
Marcin Święcicki/fot.PR24/MS

Zapraszamy o godz. 7.35

-

Polskie Radio 24

24 Pytania w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

_________________

Data emisji:  19.10.2017


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Marcin Święcicki (PO) o problemach Biura Ochrony Rządu

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2017 08:32
– Minister Błaszczak nie może z góry osądzać, kto jest winny – mówił w Rozmowie Poranka Polskiego Radia 24 Marcin Święcicki, poseł Platformy Obywatelskiej. Szefowi resortu spraw wewnętrznych i administracji ferowanie wyroków zarzuca m.in. obrońca 21-letniego kierowcy, który brał udział w zdarzeniu drogowym, w którym ucierpiała premier Beata Szydło.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Święcicki (PO): specjalnie szuka się czegoś na Donalda Tuska

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2017 08:00
Szef Rady Europejskiej Donald Tusk będzie zeznawał jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa po katastrofie smoleńskiej. Przesłuchanie byłego premiera ma się rozpocząć w środowe południe w Wydziale ds. Wojskowych stołecznej Prokuratury Okręgowej. – Szuka się specjalnie czegoś na Tuska, by go dopaść, nie patrząc na to, co faktycznie robiono, czy było jakieś zagrożenie dla polskich interesów – mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Marcin Święcicki, poseł PO.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Święcicki krytycznie o reformie sądownictwa

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2017 08:36
– Prawo i Sprawiedliwość łamie konstytucję. W ustawie zasadniczej jest napisane, że sądy są organami niezależnymi i nie można ich podporządkowywać politykom – mówił w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Marcin Święcicki. Poseł Platformy Obywatelskiej na naszej antenie oceniał zmiany w sądownictwie, których dokonuje partia rządząca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Święcicki o swoim wsparciu dla fundacji „Otwarty Dialog”

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 08:34
– To kompletnie kłamliwe doniesienia – tak medialne informacje na temat fundacji „Otwarty Dialog” skomentował w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Marcin Święcicki, poseł Platformy Obywatelskiej. Organizacja w 2014 roku otrzymała koncesję na handel bronią, a pozytywną opinię w tej sprawie miał wydać ówczesny szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Piotr Pytel, który usłyszał zarzuty współpracy z rosyjską FSB.
rozwiń zwiń