Jeden na Jednego - Anna Krupka (PiS)

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2017 14:59
Redaktor Jerzy Jachowicz zaprasza do swoje audycji ważnych uczestników debaty publicznej. Rozmowa dotyczy zazwyczaj sytuacji społecznej i politycznej Polski. 
Anna Krupka, PiS
Anna Krupka, PiSFoto: PR24

Gość PR24: Anna Krupka, posłanka PIS.

Na audycję Jeden na Jednego zaprasza Jerzy Jachowicz.


Polskie Radio 24/tb

Jeden na jednego w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________
Data emisji: 22.10.2017
Godzina emisji: 16:33


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Marcin Horała (PiS) o aborcji

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 17:02
– Jestem za pełną ochroną życia, a więc wyeliminowaniem z prawa obecnych tzw. wyjątków aborcyjnych. Szczególnie bulwersująca jest aborcja eugeniczna, która pozwala na usuwanie dzieci chorych na zespół Downa – mówił w Rozmowie Parlamentarnej Marcin Horała, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Krupka (PiS) o odrzuceniu projektu dotyczącego ochrony życia

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 16:51
Sejm odrzucił w czwartek obywatelski projekt komitetu "Stop aborcji", który zakładał całkowity zakaz przerywania ciąży. – Czasami mądrością jest cofnąć się, żeby coś zrealizować, wprowadzić w życie w sposób przemyślany, skuteczny – mówiła w Polskim Radiu 24 Anna Krupka (Prawo i Sprawiedliwość).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poseł PiS Marcin Horała o sytuacji w polskiej polityce i gospodarce

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 17:05
Premier Beata Szydło mówiła w Sejmie do europejskich elit. „Dokąd zmierzasz Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu”. - Głos premier Beaty Szydło był bardzo cenny. Obserwuję anglojęzyczne strony internetowe i widzę, że jej głos przebił się także na zachodzie Europy. Opozycja nie zostawia na niej suchej nitki, ale głęboko, wręcz tragicznie, się myli – powiedział w Rozmowie Polskiego Radia 24 poseł PiS Marcin Horała. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Krupka: ksiądz Sowa szkodzi wizerunkowi Kościoła

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 16:45
- Donald Tusk nigdy nie odniósł się do afery taśmowej w sposób właściwy. Powołał komisję, na której czele stanął Bartłomiej Sienkiewicz, jeden z bohaterów taśm. To pokazuje stosunek PO do afer – zamieść pod dywan i usunąć, by nie pisały o tym media. Państwo polskie za rządów PO było tylko i wyłącznie teoretyczne - powiedziała w audycji Rozmowa PR24 posłanka PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Posłowie o reformie Sądu Najwyższego. „Dużo trzeba zmienić”

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2017 19:00
W Sejmie trwa debata dotycząca złożonego przez Prawo i Sprawiedliwość projektu zmian w funkcjonowaniu Sądu Najwyższego. W Rozmowie PR24 komentarz Marcina Horały (PiS), Michała Szczerby (PO), Jerzego Jachnika (Kukiz’15) i Piotra Zgorzelskiego (PSL).
rozwiń zwiń