X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kutno w przeddzień odzyskania niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 09:48
Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Polskie Radio 24 wystartowało z cyklem cotygodniowych audycji pod hasłem Słowem Niepodległa.
Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie
Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie Foto: Mariochom/Wikimedia Commons/Domena Publiczna

W wyjazdowej audycji szukamy śladów i bohaterów naszej niepodległości. W niedzielę będziemy w Kutnie.

Gość PR24: Piotr Stasiak (historyk),  Jacek Saramonowicz  (historyk) i Grzegorz Skrzynecki (dyrektor Muzeum Regionalnego w Kutnie) 

 

Data emisji: 25.02

Godzina emisji: 11.15

PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Proces odzyskiwania niepodległości w Suwałkach  

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2018 13:17
Suwałki to miasto, które przechodził z rąk do rąk na przestrzeni wieków. Najpierw było to Wielkie Księstwo Litewskie, potem Królestwo Prus, następnie Księstwo Warszawskie, Imperium Rosyjskie, Rzesza Niemiecka, Rzeczpospolita Polska, III Rzesza i wreszcie wolna Polska. O Suwalszczyźnie w audycji Słowem Niepodległa opowiadali Jerzy Brzozowski i dr Krzysztof Skłodowski z Muzeum Okręgowego w Suwałkach, a także dr Maciej Abrosiewicz z Augustowsko-Suwalskiego Towarzystwa Naukowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Siedlce w walce o niepodległość. Działalność ks. Brzóski

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2018 13:10
- Ks. Brzóska był kaznodzieją, który przyciągał swoimi kazaniami. Pobudzały one ducha patriotycznego – powiedział w audycji Słowem Niepodległa dr hab. Jarosław Cabaj z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Gościem audycji był także dr Rafał Roguski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Słowem Niepodległa: Zakopane – jedno z pierwszych miejsc wolnej Polski

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2018 12:15
– Jest kilka miast, które walczą o prymat pierwszeństwa. Poza Zakopanem, w grę wchodzi Kraków czy Tarnów – wskazywał w audycji Słowem Niepodległa Jerzy Roszkowski, historyk. W Polskim Radiu 24 o drodze do odzyskania niepodległości w Zakopanem mówili również Jan Karpiel-Bułecka, animator kultury zakopiańskiej, Małgorzata Wnuk - prawnuczka założyciela najstarszej, jeszcze dziewiętnastowiecznej zakopiańskiej restauracji „U Wnuka”, a także Anna Wende-Surmiak i Michał Murzyn z Muzeum Tatrzańskiego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzy razy Niepodległa w Muzeum Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2018 16:00
Już w weekend rusza cykl wystaw, którymi Muzeum Narodowe uczci stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Na początek otwarta zostanie wystawa poświęcona pianiście i ambasadorowi polskiej niepodległości Ignacemu Paderewskiemu. Gościem Weekendu Kulturalnego była Magdalena Pinker, kurator wystawy.
rozwiń zwiń