X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

24 Pytania: Paweł Piskorski o zmianach we władzach Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2016 08:50
– Grzegorz Schetyna wykorzystuje sytuację w stołecznym Ratuszu do przejęcia pełnej władzy w Platformie Obywatelskiej – komentował w Polskim Radiu 24 Paweł Piskorski, były prezydent Warszawy i były poseł PO.
Audio
  • 09.09.16 Paweł Piskorski o zmianach we władzach Warszawy.
Paweł Piskorski; foto: PR24Mateusz Rekłajtis
Paweł Piskorski; foto: PR24/Mateusz Rekłajtis

Zmiany personalne we władzach Warszawy. Dotychczasowi wiceprezydenci stolicy – Jarosław Jóźwiak i Jacek Wojciechowicz – pożegnali się ze swoimi stanowiskami. Pierwszego z nich zastąpił Witold Pahl, a obowiązki drugiego przejął wiceprezydent Michał Olszewski. Dymisja Jóźwiaka to wynik kontrowersji wokół reprywatyzacji.

– Grzegorz  „Wsadził” do Ratusza swojego człowieka, Witolda Pahla. Drugi z jego bliskich współpracowników, Andrzej Halicki, został komisarzem warszawskiej Platformy – wskazywał w Polskim Radiu 24 Paweł Piskorski.

Zdaniem gościa audycji 24 Pytania, błędem polityków Platformy Obywatelskiej jest jedynie reaktywne działanie ws. zamieszania wokół reprywatyzacji. – To może być na dłuższą metę samobójcza taktyka – wskazywał. – Jeżeli w kolejnych tygodniach wyjdą na jaw kolejne, niedobre dla prezydent Warszawy sprawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz może zostać zmuszona do ustąpienia. Wtedy może być już za późno na przeprowadzenie wyborów, w których PO będzie mogła wygrać – oceniał Piskorski.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji 24 Pytania był Piotr Wąż.

Polskie Radio 24/mp


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Handel roszczeniami do nieruchomości

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2016 10:02
Ustawa o gruntach warszawskich z założenia ma zapobiec handlowi roszczeniami do nieruchomości warszawskich. O sprawie mówili w Debacie Poranka Ryszard Grzesiuła (Stowarzyszenie Dekretowiec), Grzegorz Pietruczuk, wiceburmistrz dzielnicy Warszawa-Bielany i Jan Śpiewak (Stowarzyszenie Miasto jest Nasze).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dr Michał Kuź: PO nie ma interesu by tracić poparcie za Hannę Gronkiewicz-Waltz

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2016 11:49
- Hannie Gronkiewicz – Waltz polityczny grunt zaczyna się osuwać spod nóg – stwierdził w Polskim Radiu 24 dr Michał Kuź z Nowej Konfederacji. Odniósł się w ten sposób do kontrowersji wokół reprywatyzacji w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata Dnia: Konsekwencje kontrowersji wokół reprywatyzacji

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 18:36
Nadal nie wiadomo, jak zakończy się kwestia kontrowersji wokół reprywatyzacji nieruchomości w Warszawie. Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz wyklucza swoją dymisję i zapowiada, że chce doprowadzić do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 sprawę komentowali Adam Puchejda z „Kultury Liberalnej” i Marcin Makowski z „Do Rzeczy”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dariusz Klimczak (PSL) o dymisji zastępców prezydenta Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 17:00
Dwóch wiceprezydentów stolicy straciło pracę w Ratuszu w związku z nieprawidłowościami w reprywatyzacji Warszawy. – Ta dymisja to dowód na to, że nie było nadzoru w Stołecznym Urzędzie Miasta Warszawy – mówił w Rozmowie Parlamentarnej Dariusz Klimczak, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.
rozwiń zwiń