X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prawa człowieka w biznesie

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 20:45
Jakie prawa przysługują pracownikowi w zakładzie pracy - o tym i o innych rzeczach rozmawiała Maja Kluczyńska z Beatą Faracik z Instytutu Allerhanda.
Audio
Prawa człowieka w biznesie

W Polsce znajomość wytycznych, oraz ściśle z nią związanej koncepcji tzw. „human rights due diligence” jest znikoma. Większość osób miała już możliwość spotkać się z przykładami krytyki firm za już popełnione naruszenia praw człowieka. Niestety aktualnie walka z mobbingiem w zakładach pracy nie jest jeszcze zbyt rozpowszechniona. W obecnej sytuacji jaka panuje na rynku pracy, wielu szefów może sobie bez żadnych konsekwencji pozwolić na "szykanowanie" swoich pracowników.

Dlatego w  tym celu zorganizowana została konferencja pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Sejmu RP, Rzecznika Praw Obywatelskich, UNDP i Ambasady Norwegii /Global Compact Network Polska na temat: Implementacja Wytycznych ONZ ds. Biznesu i Praw Człowieka. Szanse, Wyzwania i Krajowy Plan Wdrażania Wytycznych ONZ.

Więcej informacji można znależć prawaczlowiekaibiznes.allerhand.pl

PJK

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także