X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W obliczu tragedii

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2013 15:00
Jeszcze w tym roku ma wyruszyć wyprawa na Broad Peak celem odnalezienia ciał polskich himalaistów, którzy zaginęli przy zejściu z niezdobytego dotąd zimą szczytu i zostali uznanych za zmarłych. Jak żyć po nagłej utracie bliskiej osoby? Gościem PR24 była Olga Morawska, wdowa po himalaiście, założycielka fundacji „Nagle sami”.
Audio
W obliczu tragedii
Foto: flickr/ilkerender

Olga
Olga Morawska,  foto:PR24/PJ

- Z reguły narzeka się na partnera, ponieważ nie zrobił zakupów, ponieważ nie miał czasu dla dzieci lub nie poszedł z nami na jakieś przyjęcie. W moim przypadku też były tego typu rozpacze, ale nie góry. Doskonale rozumiałam pasję mojego męża. Alpiniści byli bohaterami mojej młodości. Po co chodzimy w góry? Miałam okazję być dwukrotnie w himalajach i panuje tam niesamowity spokój. Na co dzień żyjemy bardzo szybko, cały czas jesteśmy pod komórką, internetem i  zawsze się gdzieś spieszymy. Przejście z tego strasznego dygotu, w którym funkcjonujemy do spokoju, który panuje w górach jest trudne, ale jak już się to zrobi, to nagle można zastanowić się nad sobą i sensem życia - mówiła Olga Morawska w studiu PR24.

PJ

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także