X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Europa bez granic?

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2013 19:05
Studium Europy Wschodniej zaprasza na kolejną odsłonę Warsaw East European Conference. Jak co roku humaniści z całego świata dyskutują o tym, co sprzyja, a co przeszkadza w budowaniu Europy bez granic.
Audio
Europa bez granic?
Foto: flickr.com/GlasgowAmateur

Hasło „Across the Borders” stanowi temat wiodący tegorocznej edycji Warsaw East European Conference. W tym sformułowaniu ukryto myśl przewodnią konferencji, którą jest uznanie stworzenia Europy bez granic za strategiczny, dalekosiężny cel, do którego należy zmierzać. Integracja zakłada zniesienie, obejście oraz pokonanie wszelkich granic i barier natury np. narodowej, religijnej czy kulturowej.

- Najtrudniejszymi barierami do pokonania są polityczne. Jeśli mówimy o pewnej sferze ludzi o patrzeniu i przygotowaniu międzynarodowym to bariery np. religijne czy tożsamościowe są bardziej prywatne, osobiste, ale w żadnym wypadku nie przeszkadzają budowaniu Europy bez granic. W moim przekonaniu różne systemy polityczne, które hamują kontakty z innymi i rozwój społeczeństw danych krajów - mówił w PR24 Jan Malicki, dyrektor Studium Europy Wschodniej.

W ramach Warsaw East European Conference odbędą się wydarzenia otwarte dla publiczności, którymi będą między innymi panele dyskusyjne dotyczące Białorusi i Rosji. Jeden z nich dotyczyć będzie obecnej sytuacji na Ukrainie, która wciąż musi spełnić szereg wymogów, by podpisać umowę stowarzyszeniową z Unią Europejską na Szczycie Partnerstwa Wschodniego w listopadzie tego roku.

Konfernecja Warsaw East European Conference jest okazją do uzyskania wiedzy jak przebiegają procesy społeczne w państwach na wschodzie Europy oraz do czego mogą one prowadzić.

PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także