X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dr Daria Mejnartowicz: Pomaganie jest moją pasją

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2015 14:52
Od zawsze chciała pomagać innym. Dziś dr Daria Mejnartowicz spełnia swoje marzenia, wspierając mieszkańców krajów rozwijających się. W ośrodkach zdrowia, które odwiedza, pracuje jako fizjoterapeutka, przekazuje im wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu oraz pomoce medyczne. Skąd czerpie siłę do działania - opowiadała w audycji Mai Kluczyńskiej „Kobiety biznesu, kobiety sukcesu”.
Audio
  • 25.01.15 Dr Daria Mejnartowicz: Zawsze marzyłam o tym, żeby pomagać
Dr Daria Mejnartowicz w studiu Polskiego Radia 24; foto: PR24MR
Dr Daria Mejnartowicz w studiu Polskiego Radia 24; foto: PR24/MR

Obecnie wspiera tanzańską fundację New Hope For Girls Organization, działającą na rzecz pomocy dziewczynkom i nastolatkom z biednych, patologicznych środowisk. W ramach akcji charytatywnej zbiera pomoce szkolne, środki higieny osobistej, bieliznę i środki finansowe.

– Od zawsze chciałam pomagać. Od dziecka robiłam coś dla zwierząt, ale w tej chwili najwięcej czasu poświęcam ludziom. Czerpię z tego niesamowitą satysfakcję i energię. Jestem taką osobą, która kiedy jest zdeterminowana i zmotywowana, osiąga niesamowite rzeczy. Mam nieprzeciętne zasoby energii. I zawsze marzyłam, żeby je właściwie ulokować – mówiła dr Daria Mejnartowicz.

Dr Mejnartowicz od 2012 roku organizuje Global Mentoring Walk. W tym roku odbywa się on w 35 krajach, a 8 marca także w Polsce. Spotkanie to dyskusja na temat wyzwań zawodowych i rozwoju własnego potencjału.

– To jedna z wielu inicjatyw Fundacji Vital Voices. To jednodniowa, krótka okazja do tego, by spotkać się z mentorką, a więc kobietą, która osiągnęła wielowymiarowy sukces. Mentorka stoi nie tylko wysoko w hierarchii społecznej, ale posiada też cechy nowoczesnego przywódcy, a jedną z nich jest dzielenie się z innymi – powiedział gość PR24.

Polskie Radio 24/dds

Zobacz więcej na temat: pomoc Tanzania
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Mentorki: inspirują, motywują, wspierają

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2015 15:57
Vital Voices od kilku lat organizuje w Polsce Global Mentoring Walk. To spacer, podczas którego początkujące kobiety biznesu mogą porozmawiać z doświadczonymi przedsiębiorczyniami o swojej ścieżce kariery.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na pomoc kobietom z Tanzanii

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2015 14:47
Doktor Daria Mejnartowicz pomaga w Tanzanii żyć w sposób cywilizowany. Swą pomoc kieruje do miejscowych kobiet, a jej motto to: Pomoc-Misja-Tanzania. – Spędzić wspólnie czas z Tanzankami – pomóc im zrobić zakupy, pograć w piłkę, ugotować obiad – jest zarówno dla nich, jak i dla mnie bezcenne – mówiła w audycji Mai Kluczyńskiej „Kobiety biznesu, kobiety sukcesu”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomóc dzieciom w Nepalu

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2016 15:00
Daria Mejnartowicz, Vital Voices Poland Special Projects Director, Aleksandra Gren, prezes Vital Voices Poland i Agnieszka Dydycz, prezes Fundacji Pomóżmy Dzieciom były gośćmi Mai Kluczyńskiej w Polskim Radiu 24. W audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu mówiły o jednej z akcji Vital Voices, która ma na celu pomóc dzieciom w edukacji poprzez budowę szkół.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomoc z Polski na odbudowę szkoły w Nepalu

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2016 15:18
Z początkiem lipca, w nepalskiej wiosce Chatara ponownie została otwarta szkoła po trzęsieniu ziemi, które nawiedziło ten kraj w kwietniu 2015 roku. O akcji Podarujmy Nepalskim Dzieciom Szkołę mówiły jej współorganizatorki - dr Daria Mejnartowicz i Beata Krawczyk, a także dzieci biorące udział w akcji, Igor i Olga Krawczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska pomoc dla dzieci z Madagaskaru

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2017 11:50
Polscy działacze zorganizowali pomoc dla przebywających dzieci i dziewcząt Akany Avoko Faravohitra, który znajduje się w stolicy Madagaskaru, Antananarywie. Stanowi schronienie dla dziewcząt w wieku 5-18 lat i dzieci niektórych z nich. Dziewczęta zostały umieszczone w tym ośrodku przez sąd dla nieletnich dla ich bezpieczeństwa. Każda z nich ma tragiczną historię. Niektóre zostały porzucone przez rodziców z powodu trudnej sytuacji materialnej, a inne musiały uciekać z domu przed wykorzystaniem seksualnym. Część była bezdomna lub pozostawiona bez opieki. O pomocy dla sierot z Madagaskaru mówiła w Polskim Radiu 24 dr Daria Mejnartowicz, działaczka społeczna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Trzeba uważać, by nie popaść w pychę, tylko pomagać z dobrego serca”

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2017 13:17
Daria Mejnartowicz znana jest z organizacji niekonwencjonalnych akcji pomocowych jak np. budowa szkoły po trzęsieniu ziemi w Tybecie i pomoc dla dzieci w Indiach. Tym razem zorganizowała akcję w Ghanie. Budowała boiska sportowe w szkołach, organizowała rozgrywki piłkarskie dla dziewczynek z okazji UN International Day of the Girl Child, przekazała sporo pomocy edukacyjnych i sportowych w szkołach. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Odwaga niesienia pomocy jest potrzebna szczególnie w czasach pokoju"

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2018 15:49
Grzegorz Haliczyn, Kazimierz Speczyk i Mirosław Kaźmierczak zostali laureatami VII edycji Nagrody im. Jana Rodowicza "Anody" przyznawanej dla "współczesnych bohaterów", "którzy kierują się w życiu zasadami podobnymi do tych wyznawanych przez pokolenie Powstańców". Mówili o tym w audycji W Gruncie Rzeczy Jan Ołdawkoski (dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego), Jan Rodowicz (przewodniczący kapituły nagrody), Daria Mejnartowicz i Alfred Paplak (nominowani do nagrody).
rozwiń zwiń