X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kobiety sukcesu: Nieperfekcyjna mama Ania Dydzik

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2016 15:00
- Dziś nazwanie siebie nieperfekcyjną mamą to nie jest wstyd. Mówię wprost i z dumą, że jestem nieperfekcyjna. Wyzbyłam się poczucia, że muszę gonić za ideałem i autentycznie czuję się z tym szczęśliwa – powiedziała w programie Kobiety sukcesu Anna Dydzik, jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Jej blog, nieperfekcyjnamama.pl, odwiedza każdego miesiąca ponad 100 tys. osób.
Audio
Anna Dydzik, foto: PR24
Anna Dydzik, foto: PR24

Anna Dydzik mieszka niedaleko Opola. Z wykształcenia jest technikiem analityki medycznej, a prywatnie – mamą sześcioletniej Martynki i dwuletnich bliźniaczek - Pauliny i Liliany. Sama mówi o sobie, że nie jest idealna. Inspiruje i motywuje kobiety, czerpiąc z tego ogromną radość. Docenił to Jason Hunt, umieszczając ją w rankingu „Najbardziej wpływowi blogerzy 2015” jako „nadzieja polskiej blogosfery”.

- Cztery lata temu, gdy powstał blog, była to jedyna strona, na której pisało się, że matka może być zmęczona, może jej się nie chcieć ugotować obiadu czy bawić z dziećmi. Wtedy pojawiły się pierwsze głosy od czytelniczek o treści „dziękuje Ci, że w końcu ktoś to napisał” – wspominała Anna Dydzik.

Podkreśliła także, że kluczowe znaczenie ma w życiu dystans. - Wszystko leży w naszej głowie, a dystans ratuje nasze zdrowie psychiczne – zauważyła. - Jeśli za bardzo się staramy, przykładamy i za bardzo chcemy, to osiągamy odwrotny skutek. Co za tym idzie – zaczynamy się obwiniać, że jesteśmy gorsze, że  nie dorastamy innym mamom do pięt, jesteśmy podenerwowane i przenosimy to do domu – podkreśliła Dydzik

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/pr/pj

__________________

Data emisji: 25.09.16

Godzina emisji: 13:15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Kobiety Sukcesu: Anna Wołek

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2016 13:55
Z wykształcenia teatrolog i ekonomista. Sercem reżyserka, scenarzystka oraz tłumaczka rosyjskiego i angielskiego. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka i publicystka w kraju i za granicą. Dziś jest dyrektorem Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu. Anna Wołek była gościem audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety Sukcesu: Twórczynie Fundacji RoRo

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2016 14:09
Gośćmi kolejnego odcinka audycji „Kobiety Sukcesu” były Agnieszka Amborska, Sylwia Włodarska, Iwona Osik – współtwórczynie Fundacji Rozwoju Rodziny „RoRo”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Agata Jaruszewska

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2016 14:59
„Luliraj” to przytulna agroturystyka na wielkopolskiej wsi. Jest to miejsce, które Agata Jaruszewska wymarzyła sobie jako mała dziewczynka. Luli jest nie tylko domem, sposobem okazywania i przekazywania jej kobiecości, biznesem, ale w głównej mierze wartością. W audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu rozmowa z Agatą Jaruszewską o „agroturystyce z duszą”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Olga Bończyk

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2016 14:36
– Nie wyobrażam sobie, by mój świat istniał bez muzyki i filmu – mówiła w Polskim Radiu 24 Olga Bończyk. Aktorka teatralna i filmowa oraz wokalistka była gościem audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.
rozwiń zwiń