Kobiety Sukcesu: Natalia Bogdan - przez sport do biznesu

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2017 14:00
Gdańszczanka, założycielka i prezes zarządu Agencji Pracy Jobhouse. Jej działająca od sześciu lat  firma z siedzibą w Gdańsku i Warszawie z powodzeniem konkuruje z największymi międzynarodowymi agencjami, choć początki nie były obiecujące. Gościem audycji Kobiety Sukcesu była Natalia Bogdan, założycielka i prezes Agencji Pracy Jobhouse.
Audio
  • 10.09.2017 Kobiety Sukcesu: Natalia Bogdan, założycielka i prezes Agencji Pracy Jobhouse.
Natalia Bogdan
Natalia BogdanFoto: PR24/MS

Rozpoczynała od ABC przedsiębiorczości i nauczyła się podstawowych zagadnień związanych z otwarciem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Na początku pracowała sama, ale okazało się, że pracy jest tyle, iż potrzebuje pomocy. Firma przerosła jej oczekiwania, bo obecnie w ciągu roku zatrudnia ok. 3 tys. pracowników tymczasowych, a rekrutuje ich do tak odległych zakątków jak Katar czy Malediwy. – Praca tymczasowa w Polsce nie jest bardzo popularna. Cały czas edukuję rynek, pokazuję, że to nic strasznego, że każda firma może z niej skorzystać i przynosi korzyść obu stronom – wyjaśniała gość.

Natalia Bogdan twierdzi, że trampoliną do jej sukcesu stał się sport. – Pamiętam myśl, jaką miałam po przekroczeniu linii mety, po moim pierwszym maratonie. Pomyślałam: teraz naprawdę mogę wszystko – oceniła. 

Więcej w nagraniu.

Gospodarzem programu był Jakub Kukla.  

Polskie Radio 24/ip

_____________________

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

Data emisji: 10.09.2017

Godzina emisji: 13:15


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Kobiety sukcesu: Producentka filmowa Dorota Kośmicka - Gacke

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2017 14:01
Dorota Kośmicka - Gacke to producentka seriali i filmów fabularnych cieszących się dużą popularnością. Mówi się, że każdy projekt serialowy który bierze na warsztat, odnosi sukces. Jedna z najbardziej cenionych producentek w branży – m.in. Operacji Samum, Tataraku i Londyńczyków - opowiadała o swojej pracy w audycji Kobiety Sukcesu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jolanta Juszkiewicz – twórczyni teatru niezależnego

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2017 14:05
Jolanta Juszkiewicz – aktorka i reżyserka to ważna i niezwykła osobowość w świecie teatru. Juszkiewicz jest absolwentką PWST we Wrocławiu. Założyła jednoosobowy Kropka Theatre w Sydney, który wprowadza widza w świat performatywny. Artystka Jolanta Juszkiewicz była gościem audycji Kobiety Sukcesu w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety Sukcesu: Barbara Kozierkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2017 14:19
Barbara Kozierkiewicz jest dyrektorką Globalnego Centrum Badań Klinicznych Astrazeneca i polską specjalistką zarządzającą projektami rozwoju leków na całym świecie. O swojej pracy i pasji opowiadała w audycji Kobiety Sukcesu.
rozwiń zwiń