X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Moja córka"  - Jakub Tarka

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2017 21:00
Pani Gabriela z Płocka ma 57 lat, mieszka wraz z 78–letnią matką. Trzy lata temu na skutek pęknięcia tętniaka mózgu doznała krwawienia podpajęczynówkowego z krwiakiem śródmózgowym, wodogłowia pokrwotocznego, padaczki uogólnionej objawowej, sepsy oraz innych chorób współistniejących.
Audio
Bohaterki reportażu
Bohaterki reportażuFoto: Mat. pras.

W ciągu miesiąca przeszła pięć operacji neurochirurgicznych. Jest osobą leżącą, uzależnioną od opieki osób trzecich. Codzienna rehabilitacja - na którą Caritas zbiera pieniądze - jest szansą na jej lepsze funkcjonowanie. O swojej córce opowiada pani Basia - matka oraz przyjaciele i rehabilitanci. Życiowym celem pani Basi jest postawienie córki na, nogi zanim jej zabraknie.

Reportaż powstał w ramach cyklu "Caritas - ludzkie historie". Cykl ten realizowany przez Caritas i radiową Jedynkę przy patronacie tygodnika "Niedziela".

Zbiórkę pieniędzy można wesprzeć na stronie pomagam.caritas.pl.

Polskie Radio 24

____________________ 

Reportaż w Polskim Radiu 24 

Data emisji: 25.11.17

Godzina emisji: 20:35


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także