X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Witajcie w domu

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2013 12:00
Uczniowie liceum im. St. Kostki w Wilanowie są potomkami Polaków - mieszkańców Kresów i zesłańców.
Audio
Po lewej: Dyrektor Liceum Ewa Petrykiewicz, Patrycja Gruszyńska-Ruman, Małgorzata Kownacka.Po prawej : dyr. Aleksy Katkow, Maciej Gnyszka, Wiktor Waszkowski
Po lewej: Dyrektor Liceum Ewa Petrykiewicz, Patrycja Gruszyńska-Ruman, Małgorzata Kownacka. Po prawej : dyr. Aleksy Katkow, Maciej Gnyszka, Wiktor Waszkowski Foto: Polskie Radio

Do Polski przyjeżdżają nie znając czasem ojczystego języka. Warszawska szkoła otwiera przed nimi nowe możliwości. Autorką reportażu „Witajcie w domu” jest Patrycja Gruszczyńska – Ruman.

W ramach programu "Witajcie w domu" można współfinansować naukę poszczególnych uczniów. Kontakt: biuro@fundacjadlapolonii.pl

– Witajcie w domu, to internetowa akcja, która wystartowała w okolicach wakacji ubiegłego roku, z tego względu, że pojawił się problem z zapewnieniem szkole możliwości żywienia uczniów. To był pierwotny problem i na niego akcja była nakierowana. W chwili obecnej akcja koncentruje się na remoncie budynku przy ul. Wałuszewskiej należącego do sióstr Franciszkanek, w którym od września szkoła będzie miała nową siedzibę - mówił w studiu PR24 Maciej Gnyszka, członek rady patronackiej.

foto:
foto: Archiwum prywatne
Realizacja dźwiękowa reportażu - Magdalena Balcerak.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także