X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podarowałam życie

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 20:15
W 2012 roku w Polsce dokonano pięćdziesiąt jeden przeszczepień nerek od żywych dawców. Natomiast liczba oczekujących biorców w Grudniu zeszłego roku wynosiła 2369 osób.
Audio
Podarowałam życie
Foto: flickr.com/scribbletaylor

Magda nie miała wątpliwości, że powinna oddać swoją nerkę. Jej ojciec mimo długotrwałych dializ potrzebował przeszczepu nerki. Teraz po przeszczepie ojciec może normalnie żyć. Zakończył długi etap swojego życia. Dializy są dla niego jedynie odległym wspomnieniem, a do życia wrócił spokój. Wychowuje dwójkę dzieci. W Szpitalu Dzieciątka Jezus jedynie 3 procent przeszczepów to przeszczepy rodzinnie. Dlaczego są to tak trudne decyzje i jak je podejmować opowiada rodzina, która zdecydowała się na przeszczep.
PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także