X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poznaj, pokochaj - chroń Bałtyk i inne dary natury!

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 15:35
Wakacje to czas spotkań na łonie natury. Niestety bardzo często zapominamy o tym, że odpoczywając powinniśmy pamiętać o szanowaniu jej praw. Fundacja Nasza Ziemia rozpoczęła cykl bałtyckich pikników ekologicznych „Poznaj, pokochaj - chroń Bałtyk!.
Audio
  • 28.06.14 Katarzyna Dytrych „Obecność na łonie natury pozwala nam dobrze wypocząć ” (…)”
Poznaj, pokochaj - chroń Bałtyk i inne dary natury
Foto: RP24/MR

Udział w rodzinnym festynie powinna wzięły całe rodziny. Organizatorzy przygotowali warsztaty, zabawy i pokazy z których mieszkańcy Trójmiasta dowiedzą się m.in. tego jakie stworzenia mieszkają w Bałtyku.

Czysta natura dla każdego

Głównymi atrakcjami pikniku na plaży w Brzeźnie były konkursy z nagrodami, w tym tworzenie rzeźb z piasku, obserwowanie mikroorganizmów pod mikroskopem czy nauka pierwszej pomocy.

- Zwiększa się świadomość, która wpływa korzystnie na czystość środowiska. Na podstawie ostatnich obserwacji muszę przyznać, że Polacy zmienili swoje nawyki i dbamy o dobro natury. Powinniśmy pamiętać o tym, że nie wolno śmiecić. Musimy nauczyć się, że wszelkie odpadki i nieczystości trzeba zabierać ze sobą – powiedziała Katarzyna Dytrych z Fundacji Nasza Ziemia.

Turysto szanuj środowisko!

Mieszkańcy dużych miast przyzwyczajeni są do hałasów, które  nie tylko szkodzą ludziom, ale również zwierzętom. Każdy z nas powinien korzystać z walorów naturalnego środowiska i szanować go.

- Wakacje rozpoczęliśmy od ochrony Morza Bałtyckiego, teraz przenosimy się nad jezioro. Zależy nam na tym, by uświadomić nie tylko turystów, ale również żeglarzy, że troska o naturę ma sens. Każdy z nas ma wpływ na środowisko, dlatego powinniśmy dokonywać wyborów korzystnych dla przyrody i dla nas jednocześnie - dodała Katarzyna Dytrych.

PR24/Paulina Olak

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także