X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akademia lokalnych liderów

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2016 19:34
Trwa rekrutacja do pierwszej edycji Akademii Sobieskiego, bezpłatnej szkoły przywództwa społecznego i politycznego dla liderów lokalnych. O szczegółach inicjatywy mówiła w Polskim Radiu 24 organizatorka Julita Wilczek z Instytutu Sobieskiego.
Audio
  • 21.02.16 Julita Wilczek: „To zupełnie nowy projekt i na razie będzie odbywał się tylko w Warszawie (…)”.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: flickr/Newman University

​Projekt składa się z trzech zjazdów, odbywających się w Warszawie w kwietniu i maju bieżącego roku. W ciągu sześciu dni uczestnicy wezmą udział w szkoleniach, spotkaniach z inspirującymi gośćmi i wykładach. Szkolenia podzielone zostały na trzy obszary: osoba lidera i jego rozwój, lider i jego zespół oraz lider w strukturze instytucji publicznych i gospodarce.

– Projekt skierowany jest do aktywnych już osób z doświadczeniem, ale chcących nauczyć się czegoś więcej, dostać nowe narzędzia do swojej pracy. Stawiamy na szeroką grupę osób. Nie ma ograniczeń wiekowych, ani wynikających z wykształcenie lub doświadczenia zawodowego. Mają być to ludzie, którzy po powrocie ze szkolenia będą działać na rzecz lokalnych społeczności – wyjaśniała Julita Wilczek.

Rekrutacja na warsztaty Akademii Sobieskiego potrwa do 29 lutego. Więcej o projekcie w całej rozmowie.

Polskie Radio 24/gm/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także