X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kamperem przez Amerykę Południową

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2016 20:50
 Ekwador, Peru, Boliwia, Chile i Argentyna. Oto jedne krajów, które Barbara i Andrzej Grzegorzewscy zwiedzili w czasie podróży trwającej aż 9 miesięcy. Warto dodać, że przemieszczali się kamperem w towarzystwie trójki małych dzieci. O swoim wyczynie i trudach wyprawy opowiedzieli w czasie Ogólnopolskiego Zjazdu Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, który odbył się w Gdyni.
Audio
  • 20.03.16 Barbara Grzegorzewska: „Wyprawa do Ameryki Południowej była podróżą naszego życia (…)”.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: flickr/-Scipio-

Państwo Grzegorzewscy pokazali dzieciom góry, pustynie, turkusowe laguny oraz lodowce, przede wszystkim zaś to, jak wspaniałym i wzbogacającym doświadczeniem może być podróż.

– Na samym początku naszej wyprawy było marzenie o długiej i spokojnej podróży. Jednak zobowiązania w pracy nie pozwalały nam na takie wojaże. Jednak nadszedł taki czas, że ja, jak i mój mąż straciliśmy zatrudnienie. Byłam załamana. Mój mąż, na pytanie: co teraz zrobimy?, odpowiedział, że teraz jest doskonała okazja do spełnienia naszych pragnień. Było to trochę szalone – powiedziała Barbara Grzegorzewska.

Barbara Grzegorzewska przyznała, że do Ameryki Południowej wyruszyli bez konkretnego planu. Według rozmówczyni Polskiego Radia 24 sposób takiego podróżowania sprawia, że nie trzeba myśleć o mijających dniach i zaliczaniu kolejnych ustalonych punktów na mapie w ściśle określonych czasie.

Z Barbarą Grzegorzewską rozmawiała Paulina Kozion.

Polskie Radio 24/db/pj


 

 

 

 

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także