X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pomysł na edukację w świecie informacyjnego chaosu

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 20:42
– Dzieci mają za dużo bodźców i materiałów, co jest przyczyną ich braku koncentracji – mówiła w audycji W Poniedziałek u Rigamonti Magda Niemczuk-Kobosko, była nauczycielka, edukatorka. O pomyśle na nauczanie, które pozwoli na lesze skupienie się uczniów w Polskim Radiu 24.
Audio
  • 16.05.16 Magda Niemczuk-Kobosko: „Program oparty na 7 nawykach skutecznego działania Covey’a pomaga uczniom w ogarnianiu wiadomości w stosownym czasie (…)”.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: flickr/nooccar

 Magda Niemczuk-Kobosko, foto: PR24 Magda Niemczuk-Kobosko, foto: PR24

– Nadmiar bodźców nie służy nikomu – ani nauczycielom, którzy się borykają z wieloma źródłami, ani uczniom, którzy nie wiedzą, na czym się mają skupić – mówił gość Polskiego Radia 24. Dla Magdy Niemczuk-Kobosko metodą na rozwiązanie tego problemu jest program oparty na 7 nawykach skutecznego działania Covey’a.

– Dorośli powinni świadomie zafundować dzieciom takie środowisko, w którym będą się mogły dobrze rozwijać i w swoim tempie pewne rzeczy przyswajać. Ilość rzeczy, nad którymi uczniowie muszą jednak zapanować jest zbyt duża. Z moją partnerką w biznesie staramy się dlatego wdrożyć program oparty na 7 nawykach skutecznego działania Covey’a, który ma pomóc dzieciom i młodzieży w ogarnianiu wiadomości w stosownym czasie – powiedziała Magda Niemczuk-Kobosko.

Więcej o programie w całej rozmowie.

Audycję prowadziła Magdalena Rigamonti.

Polskie Radio 24/dds/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także