X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ratunek dla Gurewicza

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 21:33
Audio
  • 27.09.14 Agnieszka Gajc: „Chcemy zachęcić ludzi do tego, aby odwiedzali rezerwat w Otwocku (…)”
Ratunek dla Gurewicza
Foto: flickr/Paweł Witan

W gimnie Otwock działa wiele inicjatyw obywatelskich, które koncentrują się wokół lokalnego dziedzictwa kulturowego. Największym walorem tego rejonu jest rzeka Świder.

Zdaniem Gościa PR24 Agnieszki Gajc trzeba szerzyć wiedzę o tym, co dzieję się w naszym najbliższym otoczeniu. – Chcemy zachęcić ludzi do tego, aby odwiedzali rezerwat, który znajduje się na terenie gminy Otwock wzdłuż rzeki Świder  - powiedział Gość PR24.

- Rzeka Świder jest przyjaznym miejscem dla rodzin z dziećmi, które mogą  wspólnie wypoczywać. Świder jest bardzo przyjazną i płytką rzeką, dlatego nawet małe dzieci mogą się w niej kąpać. Dużym walorem są również okoliczne lasy, które dodają uroku miastu –podkreślił  Paweł Ajdacki, Inicjatywa Obywatelska Ratunek dla Gurewicza.

PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także