X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pacjenci przyznali Anioły Medycyny

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2016 16:14
W Polskim Radiu 24 Edyta Hofman i Adam Górczyński rozmawiali o przyznawanym przez pacjentów wyróżnieniu dla lekarzy i farmaceutów „Anioły Medycyny, Anioły Farmacji”. Gala rozdania nagród odbyła się w przeddzień Światowego Dnia Chorego.
Audio
  • 11.02.16 Adam Górczyński: „Choroba to dreptanie po linie i powinien się pojawić ktoś, kto nas przez nią przeprowadzi (…)”.
Anioły Medycyny są jedyną nagrodą w Polsce, która ma charakter społeczny, jest to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana przez pacjentówfot.fundacja-anioly.org
"Anioły Medycyny" są jedyną nagrodą w Polsce, która ma charakter społeczny, jest to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana przez pacjentów/fot.fundacja-anioly.org/

Przyznawana nagroda jest jedyną w Polsce, która ma charakter społeczny. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez pacjentów dla środowisk lekarskich i farmaceutycznych. Ideę konkursu „Anioły Medycyny, Anioły Farmacji” wyjaśnił jego organizator Adam Górczyński.

– Choroba to dreptanie po linie i powinien się pojawić ktoś, kto nas przez nią przeprowadzi. Tym kimś jest farmaceuta i lekarz. Potrzebujemy opiekunów, którzy w sposób bezpieczny i akceptowalny dla nas przeprowadzi nas do zdrowia – powiedział gość Polskiego Radia 24.    

Jedną z laureatek tegorocznego konkursu była Edyta Hofman.

– Trzeba mieć szczęście do ludzi i chyba takie właśnie posiadam, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Gdyby nie pacjenci, to otrzymanie tej nagrody nie byłoby możliwe. Pracując przez lata w małej aptece doskonale poznałam swoich pacjentów – mówiła farmaceutka.

Więcej o relacjach pacjentów i lekarzy oraz farmaceutów w całej rozmowie.

Polskie Radio 24/gm


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także