X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak być ojcem i zwariować (ze szczęścia)

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2016 14:38
Ojcowie coraz chętniej biorą aktywny udział w życiu dziecka. Na równi z matkami opiekują się malcem już od pierwszych chwil jego życia. Ojcowie dojrzeli, a książka Tomka Bułhaka „Tata w budowie”, jest na to najlepszym dowodem i przewodnikiem dla tych, którzy przygodę z potomkiem właśnie zaczynają. Pisarz, bloger i felietonista był gościem Polskiego Radia 24.
Audio
  • 13.03.16 Tomasz Bułhak: „ Przełamanie stereotypu, że dzieckiem zajmuje się tylko matka, jest wyzwaniem w równym stopniu dla kobiet i mężczyzn (…)”.
Ojcowie coraz chętniej biorą aktywny udział w życiu dziecka.
Ojcowie coraz chętniej biorą aktywny udział w życiu dziecka. Foto: pixabay.com

Mężczyźni często boją się dzieci – mówił gość Polskiego Radia 24. Jednak autor książki „Tata w budowie” zachęca do bliskiego kontaktu z dzieciakiem od najmłodszych lat. Pisarz czyni to nie tylko w swojej książce, ale i na blogu.

– Ojciec jest pierwszym z „obcych” dla dziecka, matka jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o bliskość. Jednak to, gdzie będziemy jako mężczyźni, w ogromnym stopniu, zależy od nas samych. Często mężczyźni niepotrzebnie wycofują się z pierwszego okresu rodzicielstwa – mówił gość Polskiego Radia 24.

Strach można skutecznie pokonać – przekonywał Tomasz Bułhak – nawet zostając z malutkim dzieckiem sam na sam.

– Będąc z dzieckiem samemu – na początku na kilka godzin, później już na dzień i kilka dni – trzeba sobie samemu poradzić, ponieważ nie ma wyjścia. Jeśli się jednak wyjdzie z „tarczą” z tego okresu próbnego, to ma się potem poczucie, że co by się nie działo, to sobie poradzimy – mówił doświadczony tata. 

Więcej o tacierzyństwie w całej audycji.

Z Tomaszem Bułhakiem rozmawiał Jakub Kukla.

Polskie Radio 24/dds/wt

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także