X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tata nie tylko od święta

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2016 16:00
W Polskim Radiu 24 gościł Michał Będźmirowski, autor książki „Jak być fajnym tatą”, a także twórca projektu „Modny Tata”. Tematem rozmowy było m.in. współczesne rozumienie ojcostwa, a także sposób na po prostu bycie „fajnym tatą”.
Audio
  • 28.03.16 Michał Będźmirowski: „Ciągle funkcjonuje deficyt wiedzy w kwestii męskiego podejścia do ojcostwa (…)”.
Coraz modniejsze staje się świadome ojcostwo, a czas spędzony z dzieckiem zaczyna być postrzegany jako jedna z bardziej wartościowych rzeczy w życiufot.flickrmichael bradley
Coraz modniejsze staje się świadome ojcostwo, a czas spędzony z dzieckiem zaczyna być postrzegany jako jedna z bardziej wartościowych rzeczy w życiu/fot.flickr/michael bradley

W XXI wieku często okazuje się, że ojcowie nie znają swoich dzieci, ich pasji i zainteresowań. Jednak coraz modniejsze staje się świadome ojcostwo, a czas spędzony z dzieckiem zaczyna być postrzegany jako jedna z bardziej wartościowych rzeczy w życiu.

– W mediach i książkach ciągle funkcjonuje deficyt wiedzy w kwestii męskiego podejścia do ojcostwa. Spróbowałem zatem sam odpowiedzieć sobie napytania, które zadawałem. Okazało się, że nie byłem w nich odosobniony. Po stworzeniu projektu „Modny Tata” zaczęły spływać do mnie pytania, jak przygotować się do roli fajnego taty – mówił o początkach swojej pracy Michał Będźmirowski.

– Bardzo ważne jest, abyśmy jako ojcowie nie skupili swojej uwagi tylko na pracy i dziecku, ale też wygospodarować czas dla siebie. Jak będzie szczęśliwy ojciec, to także mama i cała rodzina – dodał gość Polskiego Radia 24.

Więcej o współczesnym tacierzyństwie w całej rozmowie.

Polskie Radio 24/gm

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także