X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ruszy kampania na rzecz płacenia alimentów

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2016 16:43
– Milion dzieci nie otrzymuje alimentów, z czego jedna trzecia otrzymuje pieniądze z Funduszu Alimentacyjnego, a dwie trzecie jest pozostawiona samym sobie – powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Wilewska ze Stowarzyszenie Dla Naszych Dzieci. O kampanii społecznej, która ma zachęcać do płacenia na swoje dzieci mówiła również Sylwia Spurek, Zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich.
Audio
  • 18.07.16 Ruszy kampania na rzecz płacenia alimentów. Goście: Agnieszka Wilewska i dr Sylwia Spurek.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjne

– Wszyscy składamy się na alimenty, które nie są płacone przez tych, którzy są zobowiązani do ich płacenia – podkreślała dr Sylwia Spurek. Z tego powodu Stowarzyszenie Dla Naszych Dzieci i Ministerstwo Rodziny prowadzić będzie kampanię na rzecz płacenia alimentów.

 – Ta kampania społeczna ma odwrócić wizję, że jeżeli dłużnik alimentacyjny nie płaci na dzieci, to wykiwał komornika wykiwał i państwo. Chcemy pokazać, że jest to okradanie swoich własnych dzieci i nas wszystkich – powiedziała Agnieszka Wilewska.

Goście Polskiego Radia 24 postulowali również zmianę prawa tak, by umożliwiałoby ono skuteczniejszą egzekucję długów alimentacyjnych.

O szczegółach w całej audycji.

Polskie Radio 24/dds

Data emisji: 18.07.2016

Godzina emisji: 15.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także