X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Monika Świędrych: sukces to sprawianie, że marzenia stają się planem

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2017 07:30
Pasjonatka nowych technologii oraz biznesu internetowego. Uczestniczka Programu Erasmus. Twórczyni rozwiązań biznesowych dla prawników, prekursorka branży Legal Tech w Polsce. Autorka bloga PrawniczyMarketing.pl. Założycielka portalu Prawos.pl – pierwszej w Polsce dużej platformy kojarzącej kancelarie prawnicze z ich potencjalnymi klientami. Monika Świędrych była gościem audycji Kobiety Sukcesu w Polskim Radiu 24.
Audio
Monika Świędrychfot.PR24
Monika Świędrych/fot.PR24

Rozpoczynając studia prawnicze widziała siebie jako adwokata. Marzyła o tym, by zajmować się sprawami karnymi. Jednak życie zaprowadziło ją gdzie indziej. Połączyła bowiem prawo z Internetem. 

Na pomysł wpadła podczas w Niemczech, gdzie  studiowała w ramach programu Erasmus.

„Program był dla mnie ogromną szansą, sprawił, że zmieniłam myślenie o rynku prawniczym. Studiowałam niemieckie prawo gospodarcze. Dzięki temu zdobywałam wiedzę przydatną w zakresie obsługi polskich przedsiębiorców, którzy planowali założyć firmę w Niemczech. Przełomem był moment, kiedy szukałam kancelarii, w której miałabym odbyć praktykę”.

Dla Moniki Świędrych możliwością uczynienia tego była odwaga, by zrealizować swoje marzenia.

– Sprawianie, że marzenia stają się planem i strategią, to już jest sukces. Dzięki temu dojrzewamy i nabieramy ogromnego doświadczenia. Każdy człowiek, który podejmuje takie wyzwanie, może się określić mianem człowieka sukcesu dzięki temu, że przejście tej drogi pozwala być kimś zupełnie innym – mówił gość audycji Kobiety Sukcesu.

Monika Świędrych zakładała, by w swoim życiu zrealizować choć 50 proc. swojego marzenia. Tym rewolucyjnym marzeniem było natomiast założenie serwisu prawos.pl, w którym zarejestrowanych jest już ponad 4 tysiące prawników, a każdego tygodnia dołączają kolejni. Od dnia rozpoczęcia projektu, 19 października 2015 r., prawos.pl miał ponad pół miliona wyświetleń.

– Portal prawos.pl powstał po to, by "prowadzić za rękę" osoby, które mają problemy prawne, a nie potrafią ich nazwać i odpowiedzieć na pytanie, kto mógłby im w ich rozwiązaniu pomóc. Mogą one skorzystać z naszej wyszukiwarki bądź do nas napisać  – powiedziała rozmówczyni Polskiego Radia 24. – Takie osoby są przekierowywane wtedy przez nas do odpowiednich kancelarii prawnych, a następnie samodzielnie podejmują wyboru wiarygodnego i zaufanego partnera – tłumaczyła Świędrych.  

Więcej w całej rozmowie.

Audycję prowadziła Luiza Bebłot.

-------------------

Data emisji: 30.01.2017

Godzina emisji: 5:15


Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24 prawo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także