Sukces w biznesie? Mentorzy nauczą młodych jak go osiągnąć

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2017 19:30
Rusza IV edycja programu „Mentors 4 Starters”. To projekt, w ramach którego doświadczeni menedżerowie przekazują swoją wiedzę młodym ludziom, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. W Polskim Radiu 24 o inicjatywie mówiły Maja Isakiewicz i Joanna Koper z Fundacji Mentors 4 Starters.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: EAST NEWS

Program skierowany jest do osób w wieku 20-35 lat, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową i mają już za sobą co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego, działalność naukową lub prowadziły własną firmę.


Maja Isakiewicz (L) i Joanna Koper, foto: PR24/Paweł Jakubicki Maja Isakiewicz (L) i Joanna Koper (P), foto: PR24/Paweł Jakubicki

– To projekt dla młodych ludzi, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i wkraczają w bardzo ważny etap swojej kariery. Dzięki programowi, mogą podjąć kluczowe decyzje dotyczące swojej przyszłości z pomocą doświadczonych przedstawicieli biznesu – wyjaśniała Maja Isakiewicz.

W najnowszej edycji programu weźmie udział niemal 30 mentorów z różnych branż. – Zależało nam na tym, by mentorzy byli już doświadczonymi menedżerami i nie musieli nikomu niczego udowadniać. Jednocześnie szukaliśmy osób, które chciałyby oddać część swojej wiedzy społeczeństwu, właśnie tym młodym ludziom – mówiła Joanna Koper.

Więcej w całej rozmowie.

Polskie Radio 24/mp

__________________

Data emisji: 16.02.17

Godzina emisji: 18.18


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także