X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sukces w biznesie? Mentorzy nauczą młodych jak go osiągnąć

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2017 19:30
Rusza IV edycja programu „Mentors 4 Starters”. To projekt, w ramach którego doświadczeni menedżerowie przekazują swoją wiedzę młodym ludziom, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. W Polskim Radiu 24 o inicjatywie mówiły Maja Isakiewicz i Joanna Koper z Fundacji Mentors 4 Starters.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: EAST NEWS

Program skierowany jest do osób w wieku 20-35 lat, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową i mają już za sobą co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego, działalność naukową lub prowadziły własną firmę.


Maja Isakiewicz (L) i Joanna Koper, foto: PR24/Paweł Jakubicki Maja Isakiewicz (L) i Joanna Koper (P), foto: PR24/Paweł Jakubicki

– To projekt dla młodych ludzi, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i wkraczają w bardzo ważny etap swojej kariery. Dzięki programowi, mogą podjąć kluczowe decyzje dotyczące swojej przyszłości z pomocą doświadczonych przedstawicieli biznesu – wyjaśniała Maja Isakiewicz.

W najnowszej edycji programu weźmie udział niemal 30 mentorów z różnych branż. – Zależało nam na tym, by mentorzy byli już doświadczonymi menedżerami i nie musieli nikomu niczego udowadniać. Jednocześnie szukaliśmy osób, które chciałyby oddać część swojej wiedzy społeczeństwu, właśnie tym młodym ludziom – mówiła Joanna Koper.

Więcej w całej rozmowie.

Polskie Radio 24/mp

__________________

Data emisji: 16.02.17

Godzina emisji: 18.18


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także