X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Działkowcy chcą rozwiązania Polskiego Związku Działkowców

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2017 19:54
Część działkowców z całego kraju spotkała się w niedzielę w Warszawie, aby domagać się rozwiązania Polskiego Związku Działkowców. Twierdzą, że nie mają wpływu ani na to, czym zajmuje się zarząd, ani na sposób wydatkowania ogromnego budżetu, pochodzącego ze składek członków. O sprawie mówili w Polskim Radiu 24 Paweł Gość (prawnik) i Dobiesław Wileński (działkowiec).
Audio
  • 27.03.2017 Problemy działkowców. Goście: Paweł Gość (prawnik) i Dobiesław Wileński (działkowiec).
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Jak wyjaśniał Paweł Gość, PZD nie ma monopolu, w myśl nowej ustawy, na prowadzenie ogródków działkowych. Jednak wyodrębnianie się ze struktur Związku to droga przez mękę. – Problemem jest fakt, że PZD jest uczestnikiem tych postępowań, ma możliwość zaskarżenia decyzji i w ocenie stowarzyszeń stosuje metodę obstrukcji – wskazywał.

Opinię podzielił Dobiesław Wileński. Wyjaśnił, że na zebrania wyłączeniowe, które prowadzą prezesi PZD, przybywają aktywiści, którzy manipulują informacją i wprowadzają działkowców w błąd. – Mówią, że będzie się płacić podatki w gminie, będą koszty obsługi prawnej, rejestracji i odradzają ludziom przejście do stowarzyszenia – wskazywał.

Więcej w nagraniu.

Gospodarzem programu był Mateusz Drozda.  

Polskie Radio 24/ip

____________________

Data emisji: 27.03.2017

Godzina emisji: 18:15


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także