X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Większość Polaków zadowolonych ze swojego życia

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2017 20:05
Zadowolenie z życia deklaruje 62 proc. dorosłych Polaków. To wynik płynący z badania przeprowadzonego na zlecenie serwisu ciekaweliczby.pl. Wśród naszych rodaków najwięcej zadowolonych jest wśród sympatyków PiS (75 proc.), a najmniej wśród Kukiz’15 (49 proc.). O politycznych zależnościach wpływających na satysfakcję Polaków mówiła Alicja Defratyka z portalu ciekaweliczby.pl.
Audio
  • 10.06.17 Alicja Defratyka: „Z liczb można wyciągnąć wiele interesujących wniosków (…)”.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: flickr/-DjD-

Zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych, sejmowa większość partii rządzącej, a także realizowanie obiecanych postulatów wyborczych. Oto główne powody sprawiające, że osoby popierające stronnictwo Jarosława Kaczyńskiego należą do najbardziej zadowolonych.

– Również światopogląd, z którym utożsamiają się wyborcy PiS, jest obecny w debacie społeczno-politycznej. Tematy dla nich istotne pojawiają się bardzo często w mediach, więc to również jest po ich myśli. Poprzez to uważają, że są wysłuchani i mają pewnego rodzaju moc sprawczą – wskazała Alicja Defratyka.

Rozmówczyni Polskiego Radia 24 podkreśliła, iż rzeczą w największym stopniu negatywnie wpływającą na poziom zadowolenia mieszkańców naszego kraju jest sytuacja finansowa. Ten aspekt łączy wszystkich ankietowanych, bez względu na sympatie polityczne. – Na drugim miejscu pod tym względem znalazło się zdrowie. Zaś tylko w przypadku sympatyków Nowoczesnej i PO tym czynnikiem jest sytuacja polityczna. Powoduje ona wręcz frustrację – dodała.

Ponadto w audycji Alicja Defratyka w szerszy sposób przedstawiła również zasady przeprowadzania badań sondażowych i to dlaczego ich wyniki są często inne niż przedstawia się to w rzeczywistości.

Polskie Radio 24/db

___________________

Data emisji: 10.06.17

Godzina emisji: 19.18

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także