Kornel Morawiecki o serwisie PR24 "Sprawiedliwa wśród narodów"

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2018 17:45
Marszałek-senior Sejmu Kornel Morawiecki ma nadzieję, że nowy portal internetowy Polskiego Radia 24 o relacjach polsko-żydowskich pomoże zmienić nastawienie młodych Izraelczyków do zagadnień historycznych związanych z obydwoma krajami. - Mam nadzieje, że młodzi Izraelczycy zrozumieją fakty, które miały miejsce - powiedział Kornel Morawiecki.
Audio
  • 28.02.18 Kornel Morawiecki o nowym serwisie Polskiego Radia 24
Materiał ilustracyjny serwisu Sprawiedliwa Wśród Narodów.
Materiał ilustracyjny serwisu "Sprawiedliwa Wśród Narodów".Foto: PR24/PJ

Polskie Radio 24 uruchomiło serwis #SprawiedliwaWśródNarodów. Kornel Morawiecki mówił, że informacje zawarte w serwisie pomogą młodym mieszkańcom Izraela zrozumieć fakty, które miały miejsce przed laty.

Marszałek dodał, że uruchamiając portal Polskie Radio 24 odpowiada na paląca potrzebę chwili. W serwisie znajdują się między innymi wspomnienia Polaków o Holokauście i relacje tych, którzy ratowali Żydów w czasie II wojny światowej. Unikatowe materiały sa również dostępne na Twitterze i profilu facebookowym Polskiego Radia 24 pod hasztagami: Holokaust, druga wojna światowa, german death camps i historia.


Marszałek senior Kornel Morawiecki Marszałek senior Kornel Morawiecki

IAR/PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Polskie Radio 24 uruchomiło serwis #SprawiedliwaWśródNarodów

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 19:54
Polskie Radio 24 uruchomiło serwis #SprawiedliwaWśródNarodów. Można w nim przeczytać i wysłuchać wspomnień Polaków o Holokauście. Są tam też świadectwa tych, którzy ratowali Żydów w czasie drugiej wojny światowej. 
rozwiń zwiń