X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kornel Morawiecki o serwisie PR24 "Sprawiedliwa wśród narodów"

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2018 17:45
Marszałek-senior Sejmu Kornel Morawiecki ma nadzieję, że nowy portal internetowy Polskiego Radia 24 o relacjach polsko-żydowskich pomoże zmienić nastawienie młodych Izraelczyków do zagadnień historycznych związanych z obydwoma krajami. - Mam nadzieje, że młodzi Izraelczycy zrozumieją fakty, które miały miejsce - powiedział Kornel Morawiecki.
Audio
  • 28.02.18 Kornel Morawiecki o nowym serwisie Polskiego Radia 24
Materiał ilustracyjny serwisu Sprawiedliwa Wśród Narodów.
Materiał ilustracyjny serwisu "Sprawiedliwa Wśród Narodów".Foto: PR24/PJ

Polskie Radio 24 uruchomiło serwis #SprawiedliwaWśródNarodów. Kornel Morawiecki mówił, że informacje zawarte w serwisie pomogą młodym mieszkańcom Izraela zrozumieć fakty, które miały miejsce przed laty.

Marszałek dodał, że uruchamiając portal Polskie Radio 24 odpowiada na paląca potrzebę chwili. W serwisie znajdują się między innymi wspomnienia Polaków o Holokauście i relacje tych, którzy ratowali Żydów w czasie II wojny światowej. Unikatowe materiały sa również dostępne na Twitterze i profilu facebookowym Polskiego Radia 24 pod hasztagami: Holokaust, druga wojna światowa, german death camps i historia.


Marszałek senior Kornel Morawiecki Marszałek senior Kornel Morawiecki

IAR/PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Polskie Radio 24 uruchomiło serwis #SprawiedliwaWśródNarodów

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 19:54
Polskie Radio 24 uruchomiło serwis #SprawiedliwaWśródNarodów. Można w nim przeczytać i wysłuchać wspomnień Polaków o Holokauście. Są tam też świadectwa tych, którzy ratowali Żydów w czasie drugiej wojny światowej. 
rozwiń zwiń