X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Efekty uboczne" Kacpra Kowalskiego

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2014 17:38
„Efekty uboczne” to spotkania natury z cywilizacją. 10 stycznia odbędzie się wernisaż wystawy fotografii oraz premiera albumu Kacpra Kowalskiego.
Audio
  • 09.01.14 Kacper Kowalski o wystawie "Efekty Uboczne"
Efekty uboczne Kacpra Kowalskiego
Foto: materiały promocyjne Kacper Kowalski „Efekty uboczne”

Na wystawie można będzie zobaczyć fotografie nagrodzone w licznych konkursach m.in. Worlds Press Photo.

Kacper Kowalski z zawodu architekt, specjalizuje się w fotografii z lotu ptaka i jest jednym z najlepszych na świecie lotników - fotografów. Jego zdjęcia pokładu wiatrakowca. Pokazuje niedostępne na co dzień naturalne pejzaże i krajobrazy miejskie.

- „Efekty uboczne” jest to opowieść o oddziaływaniu przyrody na człowieka i człowieka na przyrodę. To jest portret cywilizacyjny, który dotyczy polaków. Najbardziej interesują mnie punkty styku cywilizacji z naturą. To projekt, który powstawał przez kilka lat zawiera stare i nowe zdjęcia. Można powiedzieć, że wernisaż jest podsumowaniem dotychczasowej działalności - powiedział Kacper Kowalski.

Wernisażowi towarzyszy premiera albumu ze zdjęciami. Jakie zdjęcia znalazły się w albumie?

- Album zawiera spójną opowieść fotograficzną i wizualną. Jest niczym dzieło otwarte na interpretację. Można powiedzieć o nim, że jest to foto książka. Album zawiera narrację i ponad osiemdziesiąt barwnych fotografii, ułożonych poziomo. Zdjęcia z wystawy i w albumie różnią się od siebie – dodaje fotograf.

Jak widok z lotu ptaka zmienia postrzeganie świata?

- Świat z lotu ptaka jeszcze nie jest opatrzony. Za pomocą fotografii można opowiadać o świecie widzianym z góry. Temat sam w sobie nie jest odkrywczy bo to jest styk przyrody z cywilizacją człowieka. Pokazując zwykłe miejsca, tematy robiąc zdjęcia z lotu ptaka wywołuję ciekawe wrażenia wśród odbiorców – powiedział Gość PR24,  Kacper Kowalski.

PR24/Paulina Olak

Zobacz więcej na temat: fotografia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także