X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pracownicze Eldorado z Gliwic

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 18:43
W tej firmie średnie zarobki wahają się na poziomie 6300 zł brutto, a szef najchętniej dałby pracownikom mieszkanie i samochód, żeby mogli skupić się na pracy. Do tego dochodzą bezpłatne lekcje z języka angielskiego, świeżo wyciskane soki i wsparcie w trudnych sytuacjach.
Audio
  • 26.04.15 Marek Śliboda: „Wydaje się, że nasza firma jest inna niż 99 proc. pozostałych firm w Polsce (…)”
Marek Śliboda, właściciel firmy
Marek Śliboda, właściciel firmyFoto: Marek Śliboda

Gliwicka firma Marco od 12 lat produkuje specjalistyczne etykiety samoprzylepne. Współpracuje z największymi i najbardziej znanymi producentami sprzętu elektronicznego na całym świecie. Niemal wszyscy, którzy o niej słyszeli, chcą w niej pracować. Według jej pracowników firma jest ewenementem na mapie polskich pracodawców.

– Większość osób, które są zatrudnione w mojej firmie, miałaby duże trudności, by przejść proces rekrutacyjny w innej korporacji. Myślę, że trudno byłoby im „sprzedać się” we właściwy sposób na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Jednak ja patrzę na zupełnie inne rzeczy. Dla mnie najistotniejsze są wartości i ideały, którymi kierują się kandydaci do pracy – podkreślił Marek Śliboda, właściciel firmy.

Rozmówca Polskiego Radia 24 przyznał, że osoba chcąca rozpocząć pracę w firmie Marco powinna charakteryzować się przede wszystkim chęcią doskonalenia się, a także zaangażowaniem w wykonywane zadania.

– Nas nie interesuje, czy dany człowiek zna jeden, dwa lub trzy języki obce. Jeśli posiada odpowiednie cechy charakteru i będzie otwarty na nasze inspiracje, to razem nauczymy się tego, co jest wymagane. Nie musi też na samym początku wszystkiego umieć i rozumieć. Najistotniejsze jest to, by miał wolę poznania tego, co będzie dla niego pomocne. Ze swojej strony jesteśmy w stanie zaoferować wszystko, co tylko możemy, by go w tym wesprzeć – dodał Marek Śliboda.

Polskie Radio 24/db

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także