X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ludzie Gospodarki: Robert Zagożdżon

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015 16:18
Jego pierwszą pasją jest przełamywanie monopolu państwa w różnych sektorach gospodarki, drugą golf. W Polsce wykorzystał szansę, jaką niosła ze sobą liberalizacja przepisów w branży energetycznej. Robert Zagożdżon, założyciel i twórca sukcesu międzynarodowej grupy firm energetycznych: Energia dla Firm oraz Energetyczne Centrum był gościem Ludzi Gospodarki.
Audio
  • 23.08.15 Robert Zagożdżon: „Nasze wartości i priorytety decydują, jak mocno w coś się angażujemy i ile czasu na to poświęcamy (…)”.
Robert Zagożdżon, biznesmen, life  business coach oraz miłośnik golfafot.facebook.comZagozdzonRobert
Robert Zagożdżon, biznesmen, life & business coach oraz miłośnik golfa/fot.facebook.com/ZagozdzonRobert

W audycji Polskiego Radia 24 biznesmen i life & business coach mówił o dynamicznie zmieniającym się rynku energii w Polsce i na świecie, oporach ludzi w zmienianiu swojego dostawcy prądu oraz trudnościach, jakie napotykają prężni, młodzi biznesmeni.

– Przekonanie klientów o tym, jak działa rynek nie jest prostą sprawą. Nawyki, jakie mają od dziesiątek lat i potrzeba bezpieczeństwa oraz nieufność powodują, że energetyka to nie jest łatwy biznes. Wiele firm, które miało bardzo ambitne cele, szybko zrezygnowały z pozyskiwania klienta – powiedział gość Polskiego Radia 24.

Nie zrezygnował jednak Robert Zagożdżon. Jego kluczem do sukcesu było spojrzenie w głąb siebie i życie zgodne z wyznawanymi wartościami.

– Żeby osiągnąć sukces, trzeba przyjrzeć się samemu sobie i wartościom, jakie człowiek wyznaje. Każdy może siebie i innych oszukać, ale tylko na krótka metę – podkreślał gość Ludzi Gospodarki.

Więcej o tym, jak osiągnąć sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym w całości rozmowy.

Audycję prowadziła Justyna Golonko.

Polskie Radio 24/dds

Zobacz więcej na temat: GOSPODARKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także