Ludzie Gospodarki: Robert Zagożdżon

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015 16:18
Jego pierwszą pasją jest przełamywanie monopolu państwa w różnych sektorach gospodarki, drugą golf. W Polsce wykorzystał szansę, jaką niosła ze sobą liberalizacja przepisów w branży energetycznej. Robert Zagożdżon, założyciel i twórca sukcesu międzynarodowej grupy firm energetycznych: Energia dla Firm oraz Energetyczne Centrum był gościem Ludzi Gospodarki.
Audio
  • 23.08.15 Robert Zagożdżon: „Nasze wartości i priorytety decydują, jak mocno w coś się angażujemy i ile czasu na to poświęcamy (…)”.
Robert Zagożdżon, biznesmen, life  business coach oraz miłośnik golfafot.facebook.comZagozdzonRobert
Robert Zagożdżon, biznesmen, life & business coach oraz miłośnik golfa/fot.facebook.com/ZagozdzonRobert

W audycji Polskiego Radia 24 biznesmen i life & business coach mówił o dynamicznie zmieniającym się rynku energii w Polsce i na świecie, oporach ludzi w zmienianiu swojego dostawcy prądu oraz trudnościach, jakie napotykają prężni, młodzi biznesmeni.

– Przekonanie klientów o tym, jak działa rynek nie jest prostą sprawą. Nawyki, jakie mają od dziesiątek lat i potrzeba bezpieczeństwa oraz nieufność powodują, że energetyka to nie jest łatwy biznes. Wiele firm, które miało bardzo ambitne cele, szybko zrezygnowały z pozyskiwania klienta – powiedział gość Polskiego Radia 24.

Nie zrezygnował jednak Robert Zagożdżon. Jego kluczem do sukcesu było spojrzenie w głąb siebie i życie zgodne z wyznawanymi wartościami.

– Żeby osiągnąć sukces, trzeba przyjrzeć się samemu sobie i wartościom, jakie człowiek wyznaje. Każdy może siebie i innych oszukać, ale tylko na krótka metę – podkreślał gość Ludzi Gospodarki.

Więcej o tym, jak osiągnąć sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym w całości rozmowy.

Audycję prowadziła Justyna Golonko.

Polskie Radio 24/dds

Zobacz więcej na temat: GOSPODARKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także