X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nowoczesna ma z tyłu głowy, że PO ma silniejsze struktury"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 12:14
Na tę chwilę porozumienie pomiędzy Nowoczesną a PO, w sprawie poparcia Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy nie jest odwołane - oświadczyła szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubanuer po spotkaniu z liderem PO Grzegorzem Schetyną. W Polskim Radiu 24 o koontrowersjach wokół reprywatyzacji, a także nt. negocjacji o koalicji PO-Nowoczesna w wyborach samorządowych mówili Grzegorz Osiecki z Dziennika Gazety Prawnej o Karol Gac z DoRzeczy.pl.
Audio
Katarzyna Lubnauer
Katarzyna LubnauerFoto: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER/EASTNEWS

Jak wskazywał na naszej antenie Karol Gac, wystawienie przez PO w wyborach w stolicy własnego kandydata nie może dziwić. – Mimo że Hanna Gronkiewicz-Waltz jest z Platformy i afera reprywatyzacyjna w głównej mierze obciąża tę partię, to nadal PO ma największe szanse na zwycięstwo w Warszawie – mówił publicysta. – Nie dziwię się, że Platforma wystawia swojego kandydata, który miałby być wspólnym. Trzeba jednak powiedzieć, że stało się to metodą "faktów dokonanych" – dodawał komentator.

– To, że już na rok przed wyborami samorządowymi znamy kandydata PO w stolicy, świadczy o tym, że z punktu widzenia Platformy obecna szefowa stołecznego Ratusza jest balastem – mówił z kolei na naszej antenie Grzegorz Osiecki. – Widać, że Hanna Gronkiewicz-Waltz zmierza do końca kariery politycznej – dodawał.

Odnosząc się do kwestii kandydatury Rafała Trzaskowskiego, publicysta "DGP" podkreślił, że ten polityk także ma za sobą swego rodzaju "bagaż". – Był on szefem sztabu wyborczego Gronkiewicz-Waltz, to jest kłopot. Z drugiej strony, nigdy nie był zaangażowany w zarządzanie miastem, nie miał nic wspólnego z reprywatyzacją – zaznaczył. – Nowoczesna ma też z tyłu głowy, że PO ma silniejsze struktury i stolicy nie odpuści. Gdyby Platforma nie wystawiła kandydata w Warszawie, straciłaby na prestiżu – pointował Grzegorz Osiecki.

Więcej o negocjacjach dotyczących wspólnego startu ugrupowań opozycyjnych w wyborach samorządowych w rozmowach z publicystami.

Gospodarzem audycji był Krzysztof Grzybowski.

Polskie Radio 24/PAP/zz

_______________________

Data emisji: 5.12.17

Godzina emisji: 10.15; 10.45


 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Polityk PO: zawiedliśmy wielu warszawiaków

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2017 08:37
– Nie mam żadnych wątpliwości, że za „naszych” czasów w warszawskim Ratuszu dochodziło do przestępstw związanych z reprywatyzacją – mówił w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Paweł Zalewski z Platformy Obywatelskiej. – Jednak w momencie, kiedy sprawa wyszła na jaw, zrobiliśmy wszystko, by przywrócić praworządność – dodawał gość Polskiego Radia 24.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzaskowski wspólnym kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 12:34
Poseł PO Rafał Trzaskowski jest wspólnym kandydatem Platformy i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy; członek zarządu Nowoczesnej Paweł Rabiej - kandydatem na wiceprezydenta stolicy. – To oznacza, że walka będzie jeszcze trudniejsza dla kontrkandydata PiS-u, niezależnie czy będzie nim Patryk Jaki, czy Stanisław Karczewski – powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Wybranowski z „Do Rzeczy”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Losz o wspólnym starcie Nowoczesnej i PO w wyborach w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 13:33
Rafał Trzaskowski będzie wspólnym kandydatem Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na stanowisko prezydenta Warszawy w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Paweł Rabiej, który miał walczyć o władzę w stolicy z ramienia partii Ryszarda Petru, ma - w przypadku zwycięstwa przedstawiciela PO - objąć fotel wiceprezydenta miasta. W Polskim Radiu 24 komentarz Krzysztofa Losza z Naszego Dziennika.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Trzaskowski wspólnym kandydatem PO i Nowoczesnej w Warszawie. Komentarz publicystów

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 19:03
Jednym z wydarzeń mijającego tygodnia było przedstawienie Rafała Trzaskowskiego jako wspólnego kandydata Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na urząd prezydenta Warszawy w przyszłorocznych wyborach samorządowych. W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 rozmowa Michała Wróblewskiego z Faktu, Karola Gaca z DoRzeczy.pl i Klaudii Dadury z Gazety Polskiej Codziennie. 
rozwiń zwiń