X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kazimierz Ujazdowski bez poparcia PO we Wrocławiu. Komentarz

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2018 12:03
Platforma Obywatelska wycofuje poparcie dla kandydata na prezydenta Wrocławia, Kazimierza Michała Ujazdowskiego - poinformował szef tej partii, Grzegorz Schetyna. Zapowiedział, że wspólnego kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta wskaże Nowoczesna. W Polskim Radiu 24 komentarz Marcina Makowskiego, publicysty "Do Rzeczy" i "Wirtualnej Polski". 
Audio
  • 23.07.18 Konferencja prasowa Katarzyny Lubnauer (Nowoczesna) i Grzegorza Schetyny (PO)
  • 23.07.18 Marcin Makowski o wycofaniu przez PO poparcia dla K. M. Ujazdowskiego
Katarzyna Lubnauer (L) i Grzegorz Schetyna podczas wspólnej konferencji prasowej
Katarzyna Lubnauer (L) i Grzegorz Schetyna podczas wspólnej konferencji prasowejFoto: PAP/Aleksander Koźmiński

Schetyna poinformował w poniedziałek na konferencji prasowej we Wrocławiu, że razem z szefową Nowoczesnej Katarzyną Lubnauer przedstawią regionalnym władzom PO i Nowoczesnej propozycję Koalicji Obywatelskiej we wszystkich powiatach Dolnego Śląska, a także w ośmiu miastach prezydenckich.

Lider PO mówił, że Koalicja Obywatelska wystawi wspólnych kandydatów na prezydentów ośmiu miast w województwie dolnośląskim. Prezydentów trzech miast ma wskazać Nowoczesna, będą to: Świdnica, Lubin, Wrocław. Kandydatów na prezydentów Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Bolesławca, Legnicy i Głogowa ma wskazać Platforma.

Zdaniem Marcina Makowskiego, decyzja władz Platformy Obywatelskiej może być trudna do wytłumaczenia. - Wycofywanie się z własnych decyzji nie przysparza powagi - komentował gość PR24, oceniając jednocześnie, że w kontekście tworzenia Koalicji Obywatelskiej dużym sprytem politycznym wykazała się liderka Nowoczesnej. - Katarzyna Lubnauer pokazała się z dobrej strony jako polityk. Potrafiła wymóc na PO taką decyzję - wskazywał publicysta. Makowski zauważył przy tym, że pozycja negocjacyjna Nowoczesnej, ze względu na niekorzystne dla tego ugrupowania sondaże, nie była zbyt mocna. 

Sam Kazimierz Michał Ujazdowski zapowiedział, że decyzję w sprawie wyborów samorządowych podejmie niezależnie i ogłosi ją po 8 sierpnia.

Więcej tematów i komentarzy w całej rozmowie z Marcinem Makowskim

Polskie Radio 24/PAP/IAR/zz

----------------------------------

Data emisji: 23.07.18 

Godzina emisji: 11.06; 11.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także